Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayarınızdaki sorunları uzaktan yardımla bilgisayar işinden anlayanlara yaptırmak

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Noyan Temuçin tarafından paylaşıldı.

1. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

kullanılacak program teamviewer
    http://www.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup.exe indirme adresi burada
    buradaki pdf de ise detaylı olarak anlatılmıştır ve yapması çok basittir.
    http://www.teamviewer.com/tr/res/pdf/first_steps_spontaneous_support_tr.pdf

bu konuyu açmamın sebebi bir sürü arkadaşımızın bu konularda muzdarip olmasıdır.
    not genlde tanıdıklarımın bilgisayarlarındaki işletim sistemi ve programlardan kaynaklana vb. sorunları çözmemde bana çok yararı dokundu.
    mühendisin el çantasında olması gereken bir programdır.

2. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Cevap: Bilgisayarınızdaki sorunları uzaktan yardımla bilgisayar işinden anlayanlara yaptırmak

Çok güzel bir program.Uzun süre kullandım.İnternet yavaş ise veya performanslı değilse (ortamdaki var olan virüslerden dolayı internet sık sık kopuyorsa) o zaman çok yavaş geliyor kullanıcıya ama programın bir hatası değil.Mutlaka kullanılmasını tavsiye ederim.

Bilgisayarınızdaki sorunları uzaktan yardımla bilgisayar işinden anlayanlara yaptırmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Sorunları

Mrb Arkadaşlar Sizce Dünyanın en büyük çevre sorunu nedir . Bu soruyu spesifik olarak değilde (örneğin şimdiki meksika körfezindeki çevre felaketi) daha genel bir bakış açısıyla herkesin fikrini sunmasını rica ediyorum .Şimdiden teşkkür edrim .
  2. Aat çıkışı uzaktan izleme

Debisi 10000 m3/gün olan aritma tesislerinde kurulmasi gereken gerçek zamanli uzaktan İzleme istasyonu ile ilgili çalişma yapan arkadaşlar varmi?
  3. Iş güvenliği uzaktan eğitim 1.ders

İŞ GÜVENLİĞİ 1 DERS
  4. Yeni mezunlar ve sorunları-soruları

merhabalar, çevre muhendisliğinde bu sene son sınıftayım. İngilizce eğitimi aldım ama aktif olarak kullanamıyorum.(hatta bunun ıcın tekrar öss ye gırıp bir bölümü kazanıp hazırlığını okuyup sonra da okulu terketmek diye bir niyetim var ama ne kadar mantıklı olur bılemıyorum, artık ing kurslarına para vermekten cok sıkıldım.) Mezun olduktan sonra ne yapacagımı da bılmıyorum. Okulda...
  5. Izin lisans sorunları hk.

Arkadaşlar Bakanlığın Alo 181 e Kurmuş olduğu Bize telefonda destek veren Teknik birimin kapanacağı haberini duydum.Bize telefonda tek hizmet veren birim teknik yardım olduğu için bunun kapanmaması için bakanlıkla yazılı veya sözlü iletişime geçelim.Çed daire başkanlığı ile irtibata geçmenizi önemle rica ederim.saygılarımla çevre görevlisi