Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir çevre mühendisinin olmadığı yerde belediye hizmeti olmaz.

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Çok doğru ama keşke uygulansa heryerde..

Not : Video asla siyasi bir amaç taşımamaktadır. Sadece bu bilincin devlet büyüklerinde oluşması temennisiyle paylaşılmıştır.

2. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

3. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

valla helal olsun bir başbakan çevre mühendisliğinin farkındaysa bir ülkede demek ki çok şey değişiyor gerçekten. mesleki açıdan sevindirici bir haber.

4. güzel bir gelişme devamı gelir inş.

5. Zeynep Şenel

Zeynep Şenel CMNet Üyesi

uygulanabilirliğini/uygulandığını görmek dileği ile...

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  6. oseflek

oseflek Misafir

bir kedi gördüm sanki.. evet evet bir kedi gördüğüme eminim.. kralın ağzından çıkan bir cümlede mesleğin adı geçti diye gaza gelmeye gerek yok... sakin sakin.. Çevre görevlisi muhabbetini çıkaranlar uzaydan gelmedi beyler. mesleğimizi ayaklar altına aldık o işi de yapıyoruz maalesef. ya valla sakin sakin diyorum da bu konuşmayı şu kendinden olmayan belediyeleri dağıtırken mi yaptı?

7. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

video kaldırıldı mı?

8. putperest

putperest CMNet Üyesi

çok kısa bir süre sonra;

- çevre mühendisliğini çevre mühendislerinden öğrenecek değiliz!
    - çevre mühendisinin de daniskasıyım!
    - bir insan hem çevreci hem mühendis olamaz! ya çevreci olacaksın, ya mühendis!
    - ÇED var ÇEDcik var!
    - Çevreciliğin her türlüsünü ayaklar altına aldık!
    - Her çevre mühendisi iş bulacak diye birşey yok!
    - vs, vs.

bari bizim mesleği öğrenmeseydi :(((((

Murat Erdem bunu beğendi.
Bir çevre mühendisinin olmadığı yerde belediye hizmeti olmaz. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. HES'lere Çevre Danışmanlık Hizmeti

Arkadaşlar Günaydın, HES'ler çevre izni kapsamında değerlendiriliyorlar mı? Araştırdım fakat bir şey bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. İyi Çalışmalarrrr
  2. Çevre Mühendisinin Bir Günü

Arkadaşlar tesis/danışmanlık/kamu nerede çalıştığınıza göre elbette neler yaptığınız değişiyor ancak çalıştığınız yerde sıradan bir gün sizin için neler yaparak geçiyor sabah işyerinize geldiğinizde nereden başlıyorsunuz? Tecrübelerimizi paylaşalım öğrenci arkadaşlarımız için de faydalı olur:)
  3. Çevre mühendisinin aşkı

Çevre Mühendisinin Aşkı :asik: Sondaj açtım kalbine nerede aşk suyun ? Emme basıncım düştü yoksa paslandı mı motorun ? Vantuz taktım tepeye yine hava yaptı borun Güzergah çok çetin maslak ile kalmaz sorun İsalem gibi cazibelisin aman kurumasın kuyun. Şair : Talha TAFLIOĞLU 22 Mart 2011
  4. Çevre mühendisinin aşkı (anonim)

Birer difüzör olmak vardı seninle Bir havuz tabanında yan yana Ya da ayni savakta iki üçgen diş Ne bir dalgıç perde ayırsın bizi Ne de bir çamur sıyırıcı Çökeceksek birlikte çökelim demiştik Bir havuzun derinliğine... Ama yinede beraber olamazdık Ben zavallı bir laminer akim iken Sen ise hep türbülanslıydın Reynold sayılarımız bile farklıydı Ben ne korozif maddeler gördüm Sen...
  5. Çevre Mühendisinin Asli Görevleri

Forumdaki konulara bakarken birşey dikkatimi çekti.Belediyelerde çalışan Çevre Mühendisi ne iş yapar diye.4 aydır belde belediyesinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktayım ve Çevre Mühendisinin tanımını ve ne iş yaptığını çok az bilenlerle çalışan bir mühendis olarak herşeyi yapar.Yani abi ne iş olursa yaparız değil ne iş olursa yaptırırız hesabı :).Mesela bir böcek ilaçlaması kesinlikle...