Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir kadının kızgın olduğu nerden anlaşılır?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kadınların kullandığı bazı kelimelerin erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur.

İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!..

“İyi!”: Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de.

“Beş dakika”: Değişken anlamlı bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsanız yarım saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir şey yapmanızı istediyse ve size beş dakika mühlet verdiyse “beş dakika” gerçekten beş dakikadır.

“Hiç!”: Bu kelime fırtına öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek “birşey” var demektir. “Hiç” ile başlayan tartışmalar “iyi” ile biter.

“Devam et!”: Bu bir izin değil, ikazdır. Aldanıp da yapmaya devam etmeyin.

Sesli iç geçirme”: Bu bir kelime değildir, ama bu da erkekler tarafından yanlış anlaşılır. Sizin bir aptal olduğunuzu düşünüyordur ve “seninle niye vakit kaybediyorum ki” demek istiyordur.

Tamam!”: En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptığınız hatayı size ne zaman ve ne şekilde ödeteceğini düşünmek için zamana ihtiyacı var anlamına gelir.

Teşekkür ederim!”: Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece “birşey değil” deyin ve hemen odadan sıvışın.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bende faydalı olduğunu düşünüyorum :harika: Zira Allah muhafaza

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ali Bey , '' Peki! '' unutulmuş :komik:

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

En tehlikeli gruptan 'tamam' ile aynı kategoriye sokabiliriz.Hatta şöyle söyleyeyim ben Peki=Allah muhafaza

5. Fatih Közen

Fatih Közen CMNet Üyesi

bütün küfürlerin anası pekidir : )

Özlem BAKİ bunu beğendi.
  6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Doğrudur :) Peki= Tamam , manası;Sen görürsün gününü.

7. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

" demek öylee " (sen bunu yaparsın ha ben de sana neler yapacağım gör bak; direkt tehdit) anlamındadır.

8. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Biz erkekler herzaman derim manalar yüklemeyiz kelimelere,örneğin güle güle :D. Tribal enfeksiyonlara bağlı ödem oluşur Allah muhafaza.

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

şifre çözülüyor

10. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Kadınları anlamakta zorlanıyordum bu rehberle artık herşey çok kolay :)
    Şaka bir yana yoruyolar be, öyle tripler kelimelere ikincil anlamlar yüklemeler felan......ama biz gibi olsalar da o zaman çok sıkıcı olur düşünsenize sizinle aynı şekilde konuşanla geçecek zamanı muhabbet ortamı oluşmazdı sonra aşkım biliyo musun ....... la başlayan cümleler olmasa. Ya aşkım aşkın biliyor da söyleyemiyo zahar :)))

Bunu birileri okumasın ilk buluşmada/duruşmada infaz kararı demek hihihihihihih

11. Sevil Eryılmaz

Sevil Eryılmaz CMNet Üyesi

Kadınlar merhametli olduğundan, erkekler gibi direkt sarf edilen sözlerle karşısındakini kırmak yerine böyle dolaylı kelimelerle anlatırlar dertlerini. yeri geldiğinde susup alttan almaktır bu aslında. ve unutulmamalıdır ki patlayacakları zamanı gayet iyi bilirler. ;)

12. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Sessizliği unutmuşsunuz.

13. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Deriiin bir iç çekişin arkasından gelen o "Neyyse.."
    Favoridir o :)

Sevil Eryılmaz bunu beğendi.
  14. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

15. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Jjq_ZVXwQ-o

sanırım video bayağı bir özetliyor durumu:))

16. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kadınlar mı :rolleyes:

17. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

:islik:

18. :suspus:

19. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

yok artık :)

Bir kadının kızgın olduğu nerden anlaşılır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İSKİ nin istemiş olduğu DEBİMETRE

merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi İSKİ'nin ATIKSULARIN KANALİZASYONA DEŞARJ YÖNETMELİĞİNDE debileri 50 m3 üstünde olanlar için debimetre istiyorlar . birde numune alma cihazı istiyorlar ve bu numune alma cihazının olduğu bağlantı noktasında rögar içine debimetre/SAYAÇ istiyorlar. acaba bir fikri olan varmı?* Öneri - Bilgi - tavsiye edebileceği firma vs.. ŞİMDİDEN...
  2. Profesyonel kadının asla giymemesi gereken 25 şey

Bunu itiraf etmekten nefret ediyoruz çünkü kişisel olarak giysinin önemli olmadığını düşünüyoruz. Mükemmel bir dünyada, kişiler iş yerlerinde yalnızca yaptıkları işin kapasitesine göre yargılanırlardı. Maalesef dünyanın işleyişi böyle değil. Her sabah seçtiğiniz giyinme şekli, işiniz hakkında hissettiklerinizi yansıtır– işinizi ciddiye alıp almadığınızı, çalışmaya hazır olup olmadığınızı,...
  3. Ts 2378 standartını nerden bulabilirim

Arkadaşlar bu standart ile ilgili elinde bilgi belge olan yardımcı olabilirse sevinirim, ben bir türlü bulamıyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum,İyi çalışmalar Saygılarımla
  4. Kimyasallar nerden alınır?

1kg Kalsiyum Hidroksit ve Demir Sülfat almamız gerekiyor Antalyadayız nerden alabiliriz çok acil teşekkürler...