Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir katı atık yönetimi projesinin daha temeli atıldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında silinebilir üye tarafından paylaşıldı.

 1. silinebilir üye

  silinebilir üye CMNet Üyesi

  Balıkesir Belediyesi’nin en önemli projelerinden biri olan Katı Atık Yönetimi Projesi inşaatının temeli düzenlenen törenle atıldı.
  Savaştepe karayolu 1. kilometresinde gerçekleşen temel atma törenine; Belediye Başkanı İsmail Ok, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İPA Dairesi Temsilcisi Meltem Yılmaz katıldı.
  İlk olarak Balıkesir İli Sürdürülebilir Çevre Yönetimi Belediyeler Birliği Başkanı İsmail Ok, Katı Atık Yönetimi Projesi`nin, Balıkesir için son derece önemli olduğuna ve bugünün tarihi bir önem taşıdığına işaret etti.

  25 milyon euroluk bu proje bittiğinde çöp sahası inşaatı ilçelerdeki mevcut sahaların rehabilitasyonları geri dönüşüm tesisi, tıbbi atık sterilizasyon ünitesi, sızıntı suyu toplama ve arıtma tesisi, kompost tesisi, tekerlek yıkama ünitesi, atık pil depolama ve idari bina inşaatları gerçekleşmiş olacak..

  Kaynak

  kesirin-en-onemli-projelerinden-biri-olan-kati-atik-yonetimi-projesinin-temeli-atildi-cetin-adam.jpg
   
  cevreci_gokhan bunu beğendi.
Bir katı atık yönetimi projesinin daha temeli atıldı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. katı atık yönetimi

  akdeniz üniversitesi katı atık yönetimi ders notları prof.dr bülent topkaya tarafından hazırlanmıştır download | ifile.it
 2. 2. Ulusal katı atık yönetimi kongresi

  2. ULUSAL KATI ATIK YONETIMI KONGRESI (UKAY) 2010, Mersin Kongre; Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi’nin (KAKAD) işbirliği ile Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından 18-20 Ekim 2010 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenecektir. Kongrede katı atıklarla ilgili tüm bilim insanlarının, kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin, özel...
 3. İşletme içi Katı Atık Yönetimi

  Daha önce paylaşıldıysa özür dilerim, ancak benim çok yararlandığım bir sunum
 4. Katı atık yönetimi

  Arkadaşlar merhaba, Prof. Dr. Mehmet Borat'ın katı atık yönetimi ders notlarına ihtiyacım var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.İyi günler.
 5. Katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular.

  Merhaba, katı atık dersi için daha önce Kou'da çıkmış sorular lazım. Bu sorulara ihtiyacım var.