Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir öneri

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında blackman tarafından paylaşıldı.

1. blackman

blackman CMNet Üyesi

Forum yeni açıldığı için bu öneriyi baştan yapmakta fayda var diye düşünüyorum, şu anda belki fazla üye yok ama zamanla üye sayısı çok fazla artacaktır ve üye sayısı arttığı arttığı zaman, sonradan üye olanların çoğu şimdi paylaşılan dökümanların bir çoğuna ulaşamayacak...Çünkü linkler rapidshare olduğu için belli bir sonra ölmüş olacak...Benim önerim linklerin kalıcı olmasıdır...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

merhaba hüseyin. foruma 1 mb a kadar dosya upload imkanı var. kendi serverımıza. ayrıca sitede ben ve diğer yönetici arkadaşların paylaştığı linkler rapishare premium linkler kısacası silinmez. Herkesin bu hesaba upload yapabilmesi içinde bir çalışma yapıyorum. umarım yaparım.

3. blackman

blackman CMNet Üyesi

anladım, kolay gelsin:)

4. nesl

nesl CMNet Üyesi

merhaba ,

foruma giriş yaptıktan sonra çok zaman geçmeden dışarı atıyor.tekrar giriş yapmam gerekiyor. Bu süreyi biraz daha uzatmak daha iyi olur düşüncesindeyim...

5. Fatih Özcan

Neslihan hanım şuanda dediğiniz süre 15 dk olarak ayarlı ve bende de 15 dk dolunca çıkış yapıyor daha erken atması söz konusu değil. Ama yine de daha erken atıyor derseniz süreyi uzatayım.

6. nesl

nesl CMNet Üyesi

Sayfayı sürekli açık tuttuğum için pcde ,arada bir girip bakmak istiyorum. ama her seferinde şifre girmek biraz uğraştırıcı.Süreyi uzun tutmanız bu yüzden daha iyi olur düşüncesindeyim.

7. Fatih Özcan

Neslihan hanım 1 saat olarak değiştirdim ayarları. Yine bir sıkıntı yaşarsanız elimden geleni yapmaya çalışırım.

8. nesl

nesl CMNet Üyesi

teşekkürler...

9. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Bu sorunu bende dile getirmiştim. Eğer bilgisayarınız ortak kullanılan bir pc değilse. Girişteki Beni hatırla chck box ını işaretlemeniz halinde sorun kalmıyor..

10. A. Halil Ünal

A. Halil Ünal CMNet Üyesi

ben de mesela sabah giriyorum öğleden sora dönüyorum yoğunluktan :)

Bir öneri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir-iki öneri de benden.

Öncelikle çok uzun zamandır haberim olmasa da bu siteden bu oluşum için fikir sahiplerine teşekkür etmek gerekir. Ancak malesef işlerin yoğunluğundan mıdır yoksa Çevre Mühendisi arkadaşların bilgisayar ve internet kullanımıyla pek haşır neşir olmadıklarından ya da zaman kaybı olarak mı gördüklerinden bilmem ama mesleğimiz adına açılan sitelere katılım bence olması gerekenden az. Burada yine...
  2. Patronunuzun Gözüne Girmek İçin 10 Öneri

İdari pozisyonlarda çalışan kişilerin görevi nedir? Bazıları bu soruya patronlarının işlerini daha iyi yapması ve daha başarılı görünmesi için ellerinden geleni yapmaktır cevabını verir. Bu cevabı aklımızda tutarak bu ilişkinin iki tarafında da bulunmuş profesyonellere bir idarecinin patronunu nasıl daha ileriye götürebileceğini sorduk. Ve işte cevap olarak aldığımız 10 önemli...
  3. Etkileyici Bir Özgeçmiş İçin 5 Öneri

İş dünyası da, iş aramak da bundan beş yıl önceki hali gibi değil. En başarılı adaylar değişen iş dünyasına uyum sağlamaya hazır ve istekli olanlardır. Ama eğer iş başvurunuz 1994 ten beri güncellenmemişse, bu yeni iş dünyasına ne kadar hazır olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Ve bazen bütün farklılığı yaratan etkenler küçük detaylarda saklıdır. Özgeçmişiniz modern...
  4. Öneri ödüllendirme ve geliştirme prosedürü

Arkadaşlar Merhaba; Çalıştığım işyerinde çalışanlara yönelik öneri ödellendirme sistemi uygulamayı düşünüyoruz. çevre ve iş sağlığı konularında öneri değerlendirme kriteleri ile ilgili paylaşımlarınızı rica ederim.