Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir sorum olacaktı ilgilenenlere

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Gülçin Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

arkadaşlar çevre görevlisi setifikası eğitimleri ne zaman acaba ? ben bu sene mezun oluyorum iş ilanlarında istiyorlar bana yardımcı olur musunuz ?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre mühendisi değilsiniz sanırım?

3. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

çevre mühendisiyim ..

4. Fatih Özcan

eğitim almanıza gerek yok o zaman. Hızlı bir şekilde başvurup belgenizi alın.

5. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

işte nasıl alacağım nereye başvuracağım onu bilmiyorum

6. Fatih Özcan

7. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

8. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

İş ilanlarından ziyade mezun olduktan sonra ne yapacağınıza karar vermeniz lazım. Bu site, her sektörden deneyimli kişilerin bilgilerini paylaştığı bir site ve bana çok yol gösterdi. Mezun olmadan önce keşfetmediğim için çok şanssızım. Bende mezun olduğumda aldım ama şuan kullanmıyorum.

9. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

ne yapacağım belli değil doğrusu malum kpss yok bize bu sene ben yüksek lisans düşünüyorum ama önceliğim tabi kide iş. neden kullanmıyorsun

10. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Atıksu arıtma tesisi projelendirmesi, işletimi, imalatı, analizleri alanında çalıştım. Daha sonra satışa yöneldim. Çevre izin ve lisanslarıyla ilgili bir çalışmam olmadı. Başlangıç aşamasında sıkıldım Kendimi biliyorum mevzuatlarla haşır neşir olamadım.

11. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

hımmmm.bu sene mezun olacağım ben ya yüksek lisans olacak yada bir sene oturup kpss çalışmak olacak şuan başka bir şey yok özel de çalışmayı düşünmüyorum henüz aslında tam da net bir şey yok kafamda

12. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

Forumda her sektörle ilgili bilgiler var bununla birlikte kariyer paylaşımlarıda mevcut. Zaman buldukça okumanızı tavsiye ederim.

13. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

teşekkür ederim bakacağım

Bir sorum olacaktı ilgilenenlere konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mevzuat hakkında bir sorum olucak.

Danışmanlık hizmeti alacak olan firmalar hakkında bir çelişkide kaldım yardımcı olursanız memnun olurum. Çevre görevlisi ve çevre danışmalık firmaları hakkında yönetmelikte; ç.görevlisi çalıştırma veya yönetim birimi kurma veya danışmanlık hizmeti alma hususunda mecburiyeti bulunan firmaları ÇKAGİL yönetmeliğindeki ek 1 ve ek 2 listesine göre yazmış... Aynı zamanda Çevre denetimi...
  2. Bir sorum vardı ?

merhaba arkadaşlar.ben siteye yeni üye oldum. çevre mühendisi değilim ama olmayı düsünenlerdenim. ben saglık bakanlıgında 657 ye tabi lise mezunu düzeyinde çevre saglıgı teknisyeni ünvanıyla calısmaktayım. çevre mühendisligi programı bizde üstögrenim sayılıyor.yani çevre mühendisinin maas ve kıdemine sahip olunuyor. aranızda benm gibi çevre saglıgı teknisyeniyken çevre mühendisligini kazanıp...