• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bir sorum olacaktı ilgilenenlere

Gülçin BÜYÜK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
arkadaşlar çevre görevlisi setifikası eğitimleri ne zaman acaba ? ben bu sene mezun oluyorum iş ilanlarında istiyorlar bana yardımcı olur musunuz ?

İş ilanlarından ziyade mezun olduktan sonra ne yapacağınıza karar vermeniz lazım. Bu site, her sektörden deneyimli kişilerin bilgilerini paylaştığı bir site ve bana çok yol gösterdi. Mezun olmadan önce keşfetmediğim için çok şanssızım. Bende mezun olduğumda aldım ama şuan kullanmıyorum.

ne yapacağım belli değil doğrusu malum kpss yok bize bu sene ben yüksek lisans düşünüyorum ama önceliğim tabi kide iş. neden kullanmıyorsun

Atıksu arıtma tesisi projelendirmesi, işletimi, imalatı, analizleri alanında çalıştım. Daha sonra satışa yöneldim. Çevre izin ve lisanslarıyla ilgili bir çalışmam olmadı. Başlangıç aşamasında sıkıldım Kendimi biliyorum mevzuatlarla haşır neşir olamadım.

hımmmm.bu sene mezun olacağım ben ya yüksek lisans olacak yada bir sene oturup kpss çalışmak olacak şuan başka bir şey yok özel de çalışmayı düşünmüyorum henüz aslında tam da net bir şey yok kafamda

Forumda her sektörle ilgili bilgiler var bununla birlikte kariyer paylaşımlarıda mevcut. Zaman buldukça okumanızı tavsiye ederim.