Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bir sorum vardı ?

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında Samet İnce tarafından paylaşıldı.

1. Samet İnce

Samet İnce CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar.ben siteye yeni üye oldum. çevre mühendisi değilim ama olmayı düsünenlerdenim. ben saglık bakanlıgında 657 ye tabi lise mezunu düzeyinde çevre saglıgı teknisyeni ünvanıyla calısmaktayım. çevre mühendisligi programı bizde üstögrenim sayılıyor.yani çevre mühendisinin maas ve kıdemine sahip olunuyor. aranızda benm gibi çevre saglıgı teknisyeniyken çevre mühendisligini kazanıp okuyan, bitiren veya ünvanını alan arkadaslar varmı ? nasıl çalısmalıyım nasıl kazanmalıyım.bilgiye ihtiyacım var.çevre saglıgı teknisyenliginden gelmeyen diger çevre mühendisi arkadaslarında görüslerine ihtiyacım var.smdiden tsk ederim.

2. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

nasıl kazanmalıyım sorusunu sanırım LYS için soruyosunuz ?

3. Samet İnce

Samet İnce CMNet Üyesi

ya abicim bende alt yapı yok.ygs den 70 net felan yaparım.sayısalım hic yok nerdeyse zorlarsam ygs den 80 net.lys snavından barajı gecsem yeterli olurmu acaba.200 bin sıralamaya girmem gerekiyo araştırdıgım kadarıyla

4. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

yeni sistemi bilmediğim için yardımcı olamıyorum size. 200.000 çok fazla gibi geldi bana sanki.

5. Dinçer Ş.

Dinçer Ş. CMNet Üyesi

ben lys sinavi ile girdim ve 140.000 civari bir siralama ile kocaeli universitesini kazandim. siralaman geriledikce gidecegin okulun degeri azalicaktir bana farketmez dersen tabi ki yeter.

6. bellss

bellss CMNet Üyesi

ben çevre mühendisliğini kazanıyorum kocaelide tercih erdim ama iş olanakları maaşları nedir okul nasıl kendimi nasıl geliştiririm?

7. cevreci_gokhan

cevreci_gokhan CMNet Üyesi

2006 yılında sayısal-2 den 72000. sıradaydım, akdeniz üniversitesini kazandım. şimdiki sistem hakkında pek bilgim yok. çevre müh. yazacak arkadaşlar iş bulma konusunda pek sıkıntı çekmessiniz. Ama bulduğunuz işlerde alacağınız ücretler tatmin eder mi bilmiyorum.

8. bellss

bellss CMNet Üyesi

ücret ne kadar tahminen devlette ve özelde.

9. cevreci_gokhan

cevreci_gokhan CMNet Üyesi

özelde 1000-1250 arası bir rakama başlaarsın. devlette 2500 üzeri

10. bellss

bellss CMNet Üyesi

devlette çalışmak zormu kpssden kaç alınırsa atanılır

Bir sorum vardı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mevzuat hakkında bir sorum olucak.

Danışmanlık hizmeti alacak olan firmalar hakkında bir çelişkide kaldım yardımcı olursanız memnun olurum. Çevre görevlisi ve çevre danışmalık firmaları hakkında yönetmelikte; ç.görevlisi çalıştırma veya yönetim birimi kurma veya danışmanlık hizmeti alma hususunda mecburiyeti bulunan firmaları ÇKAGİL yönetmeliğindeki ek 1 ve ek 2 listesine göre yazmış... Aynı zamanda Çevre denetimi...
  2. Her başarılı erkeğin arkasında neden bir kadın vardı?

Tarihe geçen büyük liderlerin çoğu, eşlerinin gizli veya aşikar desteğiyle ayakta kaldı. Dünyanın en büyük klişelerinden biri olan “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” tümcesi, farklı sebeplerle bu liderlerin hayatında sağlamlaşıyor. ÖZGÜVEN Nasıl? Yaptıklarınızı takdir eden ve düşüncelerinizi her zaman umursar bir tavırla sizi dinleyen bir kadın, başarıya ulaşmak için...
  3. Bir sorum olacaktı ilgilenenlere

arkadaşlar çevre görevlisi setifikası eğitimleri ne zaman acaba ? ben bu sene mezun oluyorum iş ilanlarında istiyorlar bana yardımcı olur musunuz ?