• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bırakıp hemşirelik okumak...

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
Bölümü birakip hemsirelik okuyayimmi su anda bolum 1.cisiyim 3.sinif 3.20 ortalmam var Öyp vs akademik yada özelde iş bulma durumu şu siralar kafayi yemek uzereyim bolumumu coj seviyorum ama iş konusunda terkedip gidesim var Hemsirelige dogru ne olur yardim edin aklim karisik yardimci olabilexek abilerim ablalarim kardeslerim sizleri dinliyorum :)

Hemşirelerin çalışma şartlarını bir araştır, yakınındaki hemşirelerle bir konuş. Dışardan bakıldığı kadar kolay değil. Başka bi mühendislik olsa fikir vercem de hemşirelik ne alaka sanırım sadece para odaklı bakıyorsunuz meseleye. Eğer öyleyse aşçılık okuyun, onun da parası iyi.

Bölumü birak diyorusun yani herturlu birseye yaramaz mi ? Hemsirelik cunki banko is sikintilida olsa is banko hangi is kolayki

12 saat çalışıp dörtbin maaş alırsın lakın hastabakıcı mısın hemşir mi başka bişeu mi onu sen de anlamazsın emin ol hemşirlere heöşirelwre sorsan kahreder haa seven illki vardır tavsiyem muhendis her zaman bir adım öndedir ;) benim nazarım da tabiki :)

Sagolun bende bolumumde devam etmek ögrenmek cok cok daha fazla örenmek istiyorjm anca iste bunun icin is gerek alan gerek istanbulda ikamet ediyorum is bulma durumum ne olabilir ve kendimi nasil gelsitirmeliyim fikirleriniz tavsiyeleriniz?

sen daha 3. sınıftasın bu kadar kafa yorma üniversite yıllarının keyfini çıkar delirtme bizi burada :)

bir gün uyanıp canın istemediği için derse gitmemenin keyfini çok ararsın işe girince. Rahatına bak keyfini çıkar. Git erasmus yap ne bileyim para biriktir interrail yap al sırt çantanı git başka ülkelerde gez ucuz bilet kovala konsere falan git. Şu mesleğe iş var buna yok diye bişey yok tanıdığı olana iş var. İyi olana iş var gerisine bir cacık yok. Sen hemşire ol mühendis ol aynı.

@Melih Coşar bir de 'bildiğin' ekleyelim ona biz. Ne bileyim büyüklerim hep öyle derdi eskiden bildiğin işlere giriş diye. :p

Ama bazen beklediğin gibi olmazsa, böyle düşüncelere dalabiliyorsun hayaller ve gerçekler misali...

Şu, bize internette gösterilen New York:

94a7080fd13bc7ea47f9b001034b0719.jpg

Halbuki gerçekte olan:

7124016.jpg

Özetle; Ankara'nın Çin Çin'i bile buradan güzeldir diyor insan bazen eheheh.