• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Birleşik denetim

Erkan Karakaya

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MARE ÇEVRE
Çevre Denetim yönetmeliğince denetim sırasında istenen evraklar hakkında veya denetlenen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi teşekkür ederim iyi çalışmalar

@CMNet Okuru
Bakanlık tarafından hazırlanmış olan bir formata rastlamadım fakat bizim kendi kalite sistemimiz kapsamında hazırlamış olan tesis bilgi formu var. Formu paylaşamam ama içeriği genel olarak tesisin konumu ve durumu hakkında. Tesis nerede, ÇED,GFB, İzin var mı vs. Yani tesis hakkında basit tek sayfalık bir bilgilendirme sayfası. Çok çok basite indirgenmiş bir iç tetkik formuda diye biliriz.

@Batuhan Aşcı

Peki bu form ne için bir bilginiz var mı? Acaba kastedilen bu olabilir mi?

Ekli dosyalar

• Çevre Bakanligi Tesis Faaliyet Bilgileri Formu.pdf
    356.3 KB · Görüntüleme: 343
@CMNet Okuru
Açıkçası bu formu daha önce hiç görmedim. İlk sayfaları GFB Başvuru formuna benziyor. Bahsi geçen form bu olabilir belki. Benim bu sene 3 denetimim var ama benden böyle bir form talep eden olmadı.

@Hatice Tekcan
Evet bu olabilir denetim öncesi çok karmaşık bir şey isteyeceklerini sanmıyorum. Bu form benim bahsettiğim forma benziyor.

@CMNet Okuru
kardeş tesisin kapalı alanı çalısma saati gibi bilgiler var birde atık miktarları yazılacak denetlenen personel ve denetimi yapan kişilerin ismi yazılacak 2 sayfalık bir belge ve birde denetimi gerçekleştiren kişiler birer tane daha belge getiriyor ve onada çevre görevlisinin ve firma sahibinin ismi telefonu ve mail adresi yazılıyor bu şekilde:D

birşey değil şunuda söyleyeyim bize geldiklerinde birşey bulamadıkları için deliye döndüler diğer şehjirlerde nasıl bilmiyorum ama burda açığını yakalamayı istiyorlar.

İl Çevreden denetim ekibi ile denetimden önce görüşmemizde bize 2 dosya verdiler
@Hatice Tekcan

İzmir İl Çevre'de bu formu doldurmamızı istemişti, muhtemelen istedikleri budur:hhhhhh:

@Olgaç Sürmelihindi
Açılış ve Kapanış tutanağı sanırsam o telefon isim e-mail yazılan şey :D:D

herkesten aynı formu isterler ve kendileride aynı formu firmaya verip doldurmalarını isterler.

@İpekszksn
aynen öle birde firma hakkında bilgi içerecek şekilde bir form veriyor.

@CMNet Okuru
Yok Ahmet Bey, tesis bilgi formu 2 sayfadan oluşuyor. Hatice Hanım'ın paylaştığı dosyalardı istedikleri. :hhhhhh:
Siz bunları doldurun denetim de sizden alacağız demişlerdi. Açılış kapanış tutanağını kendileri getiriyor. Baş denetçi dolduruyor.