Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi çamur kompostlaştırma

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Emin Gündüz tarafından paylaşıldı.

1. Emin Gündüz

Emin Gündüz CMNet Üyesi

ben mühendis adayıyım. Arıtma çamuru kompostlama üzerine tezimi vermek istiyorum. Okulum uzamış durumda. arıtma çamurunu kompostlayan bi arıtma tesisi bulamadım. Fabrika/Belediye yardımcı olurmusunuz? Ankara ili için.

Şeyma Huyut Eyigün bunu beğendi.
  2. Şeyma Huyut Eyigün

Şeyma Huyut Eyigün CMNet Üyesi

Ankara'da değil ancak @Eray Özkaran bey size yardımcı olabilir. ADS Atık Dönüşüm Sistemleri, firma tanıtımlarında iletişim bilgileri muhakkak vardır.

Bitirme ödevi çamur kompostlaştırma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed bitirme ödevi

mrb , bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği. bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?
  2. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  3. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  4. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum atıksulardan biyolojik yöntemlerle fosfor giderimi acaba bu konuda kaynak olabilecek kitap dergi ve içindekiler kısmını nasıl hazırlamam hususunda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim..