Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi (derin deniz deşarjı)

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Ali Cevahir tarafından paylaşıldı.

1. Ali Cevahir

Ali Cevahir CMNet Üyesi

Derin Deniz Deşarjı dersini Bitirme Ödevi olarak aldım. Elinde Örnek bi Proje Derin deniz deşarjı hakkında bilgiler olan arkadaşlar varsa bana ulaşırsa çok memnun olurum.. Şimdiden Sağolun Arkadaşlar

2. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

geçen yıl ödev olarak yapmıştım belki tez için yetersiz kalabilir ama inşallah faydasını görürsün =)

Ekli Dosyalar:

ikra, Nuri Kartal ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. gamzegül

gamzegül CMNet Üyesi

bu da daha detaylı farklı bir proje örneği

Ekli Dosyalar:

Nuri Kartal ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  4. Ferhat Bağaç

Ferhat Bağaç CMNet Üyesi

geçen sene mezun oldum bitirme tezimiz bu konuydu. İnş işine yarar.. Kanalizasyon sistemi, ön arıtım ve derin deniz deşarjı..

ikra bunu beğendi.
  5. Ali Cevahir

Ali Cevahir CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim sağolun arkadaşlar...

gamzegül bunu beğendi.
Bitirme ödevi (derin deniz deşarjı) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Derin deniz deşarjı

Merhaba Arkadaşlar, Derin deniz deşarjı yapılan bir arıtma tesisinde 2200 mm çaplı bir borudan 70 metre derinliğe nekadar deşarj yapılır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. Derin deniz deşarjı

Arkadaşlar elinde derin deniz deşarjı proje ve çizimleri örneği olan varsa paylaşabilir mi? bu konuyla ilgili bir projem var ancak daha önce derin deniz deşarjı projesi çizmedim.. yardımcı olursanız çok memnun olurum..
  3. Derin Deniz Deşarjı Konulu Çevre İzni - Yavuz Gördük

TUÇEV Uygulamalı Çevre Görevlisi Eğitimi Sueno Hotel Ekim-2012 Arkadaşlar, Yavuz Gördük Bey' in "Derin Deniz Deşarjı Konulu Çevre İzni" adlı sunumu ekte bilgilerinize sunulmuştur.
  4. 2014/7 atıksu arıtma/derin deniz deşarjı genelgesi

07.03.2014 tarihi itibariyle Atıksu Arıtma genelgesinde bir değişiklik oldu. Değişiklik hakkında yorumları olan var mı?