Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi için yardım istiyorum

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Sercan Perver tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

bitirme hocam bana 3 konu verdi bu konulardan 1 tanesi ile ilgili çalışma yapmamı söyledi
    Sürdürülebilir Su Yöntemi
    Atıksuların Yeniden Kullanımı
    Çöp Toplama Yerlerinin Yeniden Kullanımı
    bu konulardan hangi ile ilgi daha çok kaynak bulabilirim

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

atıksuların yenıden kullanımı ve çöp toplama yerlerının yenıden kullanımından bulabılırsın

Sercan Perver bunu beğendi.
  3. Sercan Perver

teşekkür ederim başka fikri olanlar varsa yazarlarsa çok memnun olurum

4. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

atıksuların yeniden kullanımı. neredeyse tanıdığım ,duyduğum bütün doç. prof. lar atıksu üzerine çalışıyor

Hamit Pehlivan bunu beğendi.
  5. Sercan Perver

kolayca kaynak bulabileceğim bir konu galiba

Can Elmas bunu beğendi.
  6. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

7. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Çöp toplama yerleri derken heralde 1. vahşi deponi sahaları, 2. Düzenli katı atık deponi sahaları.. bunları kasdetmiş olmalı herhalde hocan. Bu konu da da netten bir çok bilgiye ulaşabilirsin..

8. Sercan Perver

yeniden kullanımı dedi bana

9. Nuri Kartal

Nuri Kartal CMNet Üyesi

atıkların yeniden kullanımı da geri dönüşüm, geri kazanım ben sadece bunları biliyorum katı atık için

10. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

Yeniden kullanımın en güzel örneği eski Ankara Mamak çöplüğü hakkında birçok yazıya ulaşabileceğini zannediyorum..
    Zaten bu alanların tamamen dolduktan sonra düzenli olarak kontrolleri yapılmak zorunda..Belirli bir süre buralara birşeyin inşaası yasak..Çökme ve metan gazı patlama ihtimallerine karşı..Daha sonrada yine kontrollü bir şekilde park bahçe vs..alanları olarak kullanılabiliyor..

Sercan Perver bunu beğendi.
  11. Hamit Pehlivan

Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

Atıksuların yeniden kullanımı kolay bir konu daha çok bilgi bulunur. Ayrıca genelde de bölümlerde su üzerine dersler daha fazla olduğundan daha kolay anlaşılabilir.

Can Elmas, Kaan Kayral ve Sercan Perver bunu beğendi.
  12. Sercan Perver

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

13. Sercan Perver

teşekkür ederim Hamit Bey

14. İ.Ercan

İ.Ercan CMNet Üyesi

15. Kaan Kayral

Kaan Kayral CMNet Üyesi

@Sercan Perver iyi akşamlar benimtez konumda atıksuların geri kullanımı üzerine. Eğer sende bu konu üzerine yaptı isen tezini yardımcı olursan sevinirim :) şimdiden teşekkürler

16. Gizem M.

Gizem M. CMNet Üyesi

atıksuların yeniden kullanımını seç hem kapsamı geniş hem de çok kaynak var

17. hüseyin dündü

hüseyin dündü CMNet Üyesi

atıksuların yeniden kullanımı ile ilgili kaynak verebilirmisiniz hangi atıksular hangi işlemlerden sonra nerelerde kullanılır dünyada ve avrupada örnekleri konusunda proje dersi yardımcı olursanız

18. Taylan Bunarbaşı

Taylan Bunarbaşı CMNet Üyesi

19. rabiakoc

rabiakoc CMNet Üyesi

Iyi aksamlar benim bitirme konum gri suyun yeniden kullanimi. Gri su ile ilgili ne yapabilirim fikri olan varmi acaba ?

Bitirme ödevi için yardım istiyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  2. Bitirme ödevi yardım

Metal end. atıksularının geri kazanımı üzerinde çalışıyorum. Gittiğim bir fabrikadar mevcut. Fabrika ile ilgili geri kazanım çalışmalarını 2 dönem bitirmeye işleyeceğim.Şuan yaptığım deneylerde 2 dönem işlenecek. Şuan litarütür çalışması yapmam lazım. Metal end. ve atıksularının geri kazanımı ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim....
  3. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  4. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..
  5. Çimento endüstrisi hava kirliliği ve kontrolü ödevi için yardım

Arkadaşlar hava kirliliği ve kontrolü dersi kapsamında çimento endüstrisi hakkında geniş bir bilgiye ihtiyacım var ödev formatını ekte belirttim yardımcı olursanız sevinirim.