Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi yardım

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında tülinyldrm tarafından paylaşıldı.

1. tülinyldrm

tülinyldrm CMNet Üyesi

Metal end. atıksularının geri kazanımı üzerinde çalışıyorum. Gittiğim bir fabrikadar mevcut. Fabrika ile ilgili geri kazanım çalışmalarını 2 dönem bitirmeye işleyeceğim.Şuan yaptığım deneylerde 2 dönem işlenecek. Şuan litarütür çalışması yapmam lazım. Metal end. ve atıksularının geri kazanımı ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim....

Bitirme ödevi yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme ödevi yardım lütfen

bitirme ödevim bir sanayi kuruluşunda oluşabilicek problemleri çözmeye yardımcı olmak;kereste fabrikasında çevre müh. açısından nasıl problemler oluşabilir??
  2. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  3. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..
  4. Bitirme ödevi için yardım istiyorum

bitirme hocam bana 3 konu verdi bu konulardan 1 tanesi ile ilgili çalışma yapmamı söyledi Sürdürülebilir Su Yöntemi Atıksuların Yeniden Kullanımı Çöp Toplama Yerlerinin Yeniden Kullanımı bu konulardan hangi ile ilgi daha çok kaynak bulabilirim
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum atıksulardan biyolojik yöntemlerle fosfor giderimi acaba bu konuda kaynak olabilecek kitap dergi ve içindekiler kısmını nasıl hazırlamam hususunda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim..