Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında önder ütgür tarafından paylaşıldı.

1. önder ütgür

önder ütgür CMNet Üyesi

Bitirme konum atıksulardan biyolojik yöntemlerle fosfor giderimi acaba bu konuda kaynak olabilecek kitap dergi ve içindekiler kısmını nasıl hazırlamam hususunda yardımcı olabilir misiniz, şimdiden teşekkür ederim..

Bitirme ödevi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed bitirme ödevi

mrb , bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği. bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?
  2. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  3. Bitirme ödevi yardım

Metal end. atıksularının geri kazanımı üzerinde çalışıyorum. Gittiğim bir fabrikadar mevcut. Fabrika ile ilgili geri kazanım çalışmalarını 2 dönem bitirmeye işleyeceğim.Şuan yaptığım deneylerde 2 dönem işlenecek. Şuan litarütür çalışması yapmam lazım. Metal end. ve atıksularının geri kazanımı ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim....
  4. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..