Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme ödevim

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında elömifür tarafından paylaşıldı.

1. elömifür

elömifür CMNet Üyesi

Arkadaşlar bitirme ödevimin konusu '' İleri Oksidasyon Prosesleri ''. İnternetten çok az sayıda veri edinebildim. Rica ediyorum konu hakkında bilgisi olan yada bu konu üzerinde çalışmaları olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için tesekkur edıyorum.

Bitirme ödevim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ödevim için yardım lütfen.

İyi günler... Arıtma Çamuru Kontrolü dersimde hocamız "Arıtma çamurlarının yapı malzemesi olarak kullanılması" diye bir ödev verdi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler...
  2. Bitirme tezi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
  3. Çed bitirme ödevi

mrb , bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği. bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?
  4. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  5. Bitirme ödevi

Bitirme konum arıtma çamurunun bertarafında yapılan depolama işlemi maliyeti .. Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ilginiz için çok teşekkürler..