Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme projesi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Batuhan Taşdan tarafından paylaşıldı.

1. Batuhan Taşdan

Batuhan Taşdan CMNet Üyesi

Merhablar. Bitirme projemin konusu Organize sanayi bölgelerinde Plastik ve Kauçuk endüstrilerinde atık yönetiminin incelenmesi. Konuyla ilgili genel bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Teşekkürler

Bitirme projesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme tezi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
  2. Çed bitirme ödevi

mrb , bitirme ödevim: herhangi bir yerin çed örneği. bu kapsamda belli firmaların proje tanıtım veya genel formatta hazırladığı raporlardan yararlanmak istiyorum. bu kapsamda telif açısından bir sorun yaşar mıyım(kaynak göstermek istemiyorum)?
  3. Bitirme ödevi

bitirme ödevi ile ilgili konu lazım yardım
  4. Bitirme ödevi

lisanslı atık toplama/ayırma tesisinin yetersiz olması ne gibi sorunlar doğurur? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  5. Koagülasyon / renk giderme / bitirme projesi

Öncelikle merhabalar herkese, Bitirme projemde Koagülasyon ve Flokülasyon işlemi ile Tekstil atıksuyunda renk giderimi yapacağım yalnız tasarım konusunda bir takım problemlerim var. Önerilerinizi ve yönlendirmelerinizi bekliyorum; Q: 3000 m3/gün KOİ : 1200 mg/lt AKM: 250 mg/lt Renk: 1350 mg.lt/lt Ph:...