Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme tezi için konu seçimi..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Aydanur Akman tarafından paylaşıldı.

1. Aydanur Akman

Aydanur Akman CMNet Üyesi

Merhaba.
    Ben 4. sınıf çevre mühendisliği öğrencisiyim.. İkinci dönem alacağım bitirme tezi için konu sıkıntısı yaşıyorum. Konudan ziyade hangi alanda almam gerektiğine karar veremiyorum. Beni çeken, özellikle ilgilendiğim bir alan yok. Yüksek lisans yapmayı da düşünüyorum. Tüm bunlar doğrultusunda hangi alanda (Hava, su, katı atık vb..) tez almamı önerirsiniz ? Yardımcı olursanız sevinirim..

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Katı atık yada hava kirliliği derim ben.

3. Aydanur Akman

Hımm.. Teşekkür ederim :)

4. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Yağmur ile yeryüzüne inen kimyasalların insana ve çevreye etkileri de olabilir,
    Kolay gelsin,

Aydanur Akman bunu beğendi.
  5. Ercan Selvi

Ercan Selvi CMNet Üyesi

hava kırlılıgı secmenı tavsıye eerım ;) zevklı ve kaynak sıkıntısı cekmıyecegın bır konu ..

Aydanur Akman bunu beğendi.
  6. Aydanur Akman

teşekkür ediyorum. Çoğunluk hava kirliliği sanırım. Biraz daha düşündükten sonra kararımı vermem lazım.

Bitirme tezi için konu seçimi.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme tezi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
  2. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  3. Bitirme tezi sunumu

Merhabalar, Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim
  4. Arıtma çamurları bitirme tezi

Arkadaşlar bitirme tezi konum arıtma çamurlarının yeniden kullanımı.. Hocanın istediği içerik şöyle: tarımsal amaçlı kullanım, çimento fabriklarnda ek yakıt olarak kullanım vs gibi yöntemlerden hangisi kullanılırsa daha iyi olur ? sorun ve çözüm içerikli yani .. yardımcı olursanız çok sevinirim..