Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme tezi sunumu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Bitirme tezimiz için sunum hazırlamam gerekiyor. Elinizde örnek sunumlar varsa yardımcı olabilir misiniz acil olursa sevinirim

2. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

bitirme tezinizin konusu nedir? genel bir sunum mu arıyorsunuz.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

konu: Atıksulardan ağır metal giderimi. ama genel örnek bir sunum da olabilir.

4. ismail tevetoğlu

akşam bakarım dosyalar arasında vardır umarım.genel bir tez atarım fakat konuyla ilgili bir sunum vardı diye hatırlıyorum.. inş bulurum.

5. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

tamam teşekkürler. inşAllah bulabilirsiniz.

6. ismail tevetoğlu

kusura bakmayın harddiskimi bulamadım ne yazıkki:(

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

peki teşekkürler.

8. Muhammet Eker

Muhammet Eker CMNet Üyesi

zeytinyağı sanayisi üzerine yapmış olduğum deneme amaçlı bi slayt, işinize yarar umarım.

Ekli Dosyalar:

Bitirme tezi sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bitirme tezi

ötrofikasyon konusuyla ilgili bitirme ödevi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...
  2. Reverse Osmosis Bitirme Tezi

Arkadaşlar bu geçen sene hazırlamış olduğum bitirme tezim. İçerisinde kaynaklardan resimlere kadar biçok bilgi mevcuttur. Umarım işinize yarar.
  3. Isg Bitirme Tezi Hakkinda Düşünceleriniz ?

BİTİRME TEZİM OLARAK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE ÇALIŞMAK İSTİYORUM NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM??
  4. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  5. Arıtma çamurları bitirme tezi

Arkadaşlar bitirme tezi konum arıtma çamurlarının yeniden kullanımı.. Hocanın istediği içerik şöyle: tarımsal amaçlı kullanım, çimento fabriklarnda ek yakıt olarak kullanım vs gibi yöntemlerden hangisi kullanılırsa daha iyi olur ? sorun ve çözüm içerikli yani .. yardımcı olursanız çok sevinirim..