Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitirme Tezi Yardım (e-atık ya da ambalaj geri kazanımı)

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında gokceme tarafından paylaşıldı.

1. gokceme

gokceme CMNet Üyesi

Bitirme tezim Türkiye ve AB de atık geri kazanımı uygulamaları ve yasal düzenlemeler. E-atık ya da ambalaj üzerinde çalışacağım, kaynak nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bitirme Tezi Yardım (e-atık ya da ambalaj geri kazanımı) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ömrünü tamamlamış lastiklerin geri dönüşüm kazanımı (yardim)

ÖTL Geri Dönüşüm (kırma) işi yapmak için araştırma yapıyoruz.Bu konuda bilgisi olan ve ya sektörün içerisinde yer alan arkadaşlar sorularımıza cevap verirseniz sevinirim. 1- Öncelikle almamız gereken lisans ÖTL geri dönüşüm lisansı mıdır?Araştırmalarımız sonuçu biz bu sonuca vardık fakat çeşitli forum ve kaynaklarda Tehlikesiz Atık lisansı olduğu da söyleniyor. 2- Ömrünü Tamamlamış lastikleri...
  2. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.
  3. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  4. Ambalaj ve ambalaj dışı plastik atıkların geri kazanımı lisansı için gerekli teknik uygunluk raporu

Ambalaj ve Ambalaj Dışı Plastik Atıkların Geri Kazanımı lisansı için gerekli Teknik Uygunluk Raporu formatı olan ve ya bilgisi olan var mı ?
  5. Süt endüstrisi atıksularının arıtılması bitirme tezi yardım

Arkadaşlar bitirme tezi olarak süt end. atıksularının kimyasal ve biyolojik olarak arıtılabilirliği hakkında bitirme tezini aldım ama fazla bi bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.