Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bitümlü yalıtım membran levha ve gres yağı ptd

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında elgn tarafından paylaşıldı.

1. elgn

elgn CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar;

Gres yağı ve bitümlü membran levha proje tanıtım dosyası hazırlıyorum. Ancak elimde örnek ptd ve yeterli bilgi olmadığından biraz zorlanıyorum. Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler..

Bitümlü yalıtım membran levha ve gres yağı ptd konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Protein-Membran Etkileşimleri ve Proteinlerin Membran Sistemlerle Ayrılması

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ DOKTORA TEZİ PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI SEMA ELMAS SALGIN KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ANA BİLİM DALI [COLOR=Red]DOWNLOAD
  2. PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI

ÖZET Doktora Tezi [COLOR="Red"] PROTEİN-MEMBRAN ETKİLEŞİMLERİ ve PROTEİNLERİN MEMBRAN SİSTEMLERLE AYIRILMASI Sema SALGIN Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı Danışman : Prof.Dr.Serpil TAKAÇ Eş Danışman: Prof.Dr.Tunçer H. ÖZDAMAR Model protein bovin serum albümin (BSA) ve model enzim serin alkali proteaz (SAP) ile farklı...
  3. Kurşun levha alternatifi

Arkadaşlar, kurşun levhaya alternatif olarak kullanabileceğimiz ağır bir malzeme var mıdır? (Radyasyon önleme amaçlı kullanılmıyor, sadece ağır olsun diye kullanılıyor)
  4. Gres yagi

merhaba bir firmada gres yağı bulunmakta ve bunlarıın lisanslı bir firmaya verilmesi gerekiyor mu gerekiyorsa önerebileceğiniz firmalar var mı?
  5. Atık gres yağı bertarafı

Merhabalar, elimizde birkaç varil gres yağımız var bertaraf etmek istediğimiz ancak atık kodunu belirleyemiyorum. Daha önce gres yağı bertarafı yapan varmı?Hangi firmalar kabul ediyor yardımcı olursanız sevinirim Bu konuda fikri olan yok mu acaba?Daha önce gres bertaraf eden ya da?