Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Biyoenerji uygulama alanları

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Gülcan İzgi tarafından paylaşıldı.

1. Gülcan İzgi

Gülcan İzgi CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar seçmeli dersinde sunum hazırlamam gerekiyor konu biyoenerji uygulama alanları internet üzerinden birşey bulamadığım için yardımınıza ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Birkaç örnek dosya ekledim, umarım işinize yarar. Akademik sayfalarda arama yaparsanız kaynak bulabilirsiniz, son yıllarda bu konuda birçok çalışma yapılıyor.
    İyi çalışmalar..

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

Muğla belediyesi ile görüşebilirsin. Merkezi atuk su arıtma tesisinde biyogaz üretim ünitesi mevcut

4. Gülcan İzgi

Gülcan İzgi CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim eklediğiniz dosyalar gayet güzel resimli grafikli onları harmanlayıp güzel bi slayt oluşturabilrim :)

Melis Kara bunu beğendi.
Biyoenerji uygulama alanları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Uzmanlık Alanları

Üyelerimizin birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri, Lisansüstü yada iş tecrübelerinden edindiği ben bu işe vakıfım dediği alanları belirtebilmeleri için uzmanlık alanlarını sitemize eklemiş bulunuyoruz. Sizlerde profil ayarlarınızdan uzmanlık alanlarınızı seçebilirsiniz. Lütfen hatalı bilgi vermeyiniz. Verdiğiniz bilgilere göre size ulaşmak isteyen üyelerimiz/işverenlerimiz olabilir....
  2. Çevre faaliyet alanları

Türkiyenin çevre mühendisliği faaliyet konuları ile ilgili hangi alanlarda eksiği var; ve ilerde hangi tür çevre konuları ön planda olucaktır?
  3. RO ve UF Sistemlerinin Temelleri, Özellikleri ve Uygulama Alanları

Arkadaşlar ilişikte USA merkezli DOW© firmasının hazırladığı RO ve UF sistemleriyle ilgili sunumu ilişikte sizlerle paylaşıyorum. Yararlı olması dileğiyle..
  4. Biyoenerji

biyoenerji kaynaklarının endüstriyel tesisler üzerinde etkisi nelerdir?netten araştırdım ama çok kapsamlı bilgi bulamadım:/
  5. Orman alanları ile ilgili

Arkadaşlar merhabalar, ekte Orman Genel Müdürlüğü'nün bir görüşü mevcut. Bu karara itiraz edilip iptal oldu diye duydum ancak bunu netleştiremedim..Bu süreç ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirme yapabilirler ise çok memnun olurum.. İyi çalışmalar.