Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bizim neden yok...?

Konu, 'Çevre Mühendisi kimdir ? Ne iş yapar?' kısmında TuncayAlbayrak08 tarafından paylaşıldı.

1. TuncayAlbayrak08

TuncayAlbayrak08 CMNet Üyesi

Bazı mühendislik odaları (makine,gıda vb.) mühendis çalıştırabilmek için alt limit maaş uygulaması yapıyor.Örneğin Gıda Müh.odası 1.200 TL (miktar yanlış olabilir...) civarı maaşın altına yetki vermiyor.Bizim oda neden böyle bir uygulamaya gitmiyor acaba....yada biz bu konuda ne yapabiliriz

Şule Çimen bunu beğendi.
  2. Mehmet Ali Ece

Mehmet Ali Ece CMNet Üyesi

Bizim Odanın da böyle bir alt limiti var.Tahminim 1.200 dü.Ama uygulanamıyor diye biliyorum.

3. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

1200 rakamını bende duymuştum evet.. ve bıldıgım kadarıyla bizim odamızda ki bikaç temsilcilikte bu rakamın altında çalışan meslektaşlarımız var :confused:

bizim neden yok...? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çalışanlarımız neden iş arıyor?

Türkiye'de resmi olarak 2.5 milyon kişi işsiz. Ve çalışan nüfusun yaklaşık % 40'ı da başka bir iş arıyor. Çalışan kişiler neden iş arıyor. Sebepler çeşitli. * Niteliklerinin altında bir iş yapıyor olmaları * Patron/ direkt amiri ile anlaşamamak * Düşük ücret * Özellikle İstanbul'da yaşayanlar için işin eve uzak olması * Kendini geliştirme/ eğitim imkanlarının olmaması * Fazla çalışmak,...
  2. Yunuslar neden ölüyor?

[SIZE=16px]ki yıl önce Meksika Körfezi'nde meydana gelen petrol sızıntısı, bugün yunusların ölümüne mi neden oluyor? [SIZE=16px][FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit][COLOR=#336699][FONT=inherit] [FONT=inherit] [SIZE=16px][FONT=inherit] [FONT=inherit] [FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=Verdana][FONT=inherit]Güncelleme: [FONT=inherit]12:44 TSİ [FONT=inherit]24 Temmuz. 2012...
  3. Isg ölçümleri neden yapılır?

İSG ölçümleri (gürültü, aydınlatma, toz, termal konfor vs.) biz bunları neden yapıyoruz? Yani bir denetim, cezai sistem mevcut ama onun dışında yaptırımı nedir, neye dayanır, niye yapılır bu konudaki görüşlerinizi duymak istiyorum.
  4. Neden Çevre Mühendisi?

Merhaba arkadaşlar neden Çevre Mühendisliğini seçtiğimizi paylaşabilir miyiz? Kendimden başlıyorum, Mühendis olmak istiyordum, Mühendislikle ilgili ne varsa yazdım, Şansıma Çevre Mühendisliği geldi (not: 23. Tercihim)
  5. Bizim için küçük, doğa için büyük şeyler...

Çevremize duyarlı olalım... [MEDIA]