Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boru Hesaplamaları

Konu, 'Diğer Mesleki Programlar' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Borularda doluluk oranı, darbe hesabı vb. küçük hesaplamaları yapabileceğiniz oldukça kullanışlı bir program.

Eki Görüntüle 11894

Taylan Sağlam bunu beğendi.
  2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

program guzel olmuş fakat,degerleri tek tek girmek veya elle hesap yapmaktansa dololuk tablolarını kullanmayı tercih ederim..nitekim kanalizasyon projemdede bunu uyguladım.. zman önemlidir ;)

Boru Hesaplamaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Su Temini Hesaplamaları

İçme suyu temini için gerekli olan hesaplamaların bir dokümanda toplanmış halidir. [COLOR="Red"]Dokümana ekten ulaşabilirsiniz. Toplam 30 sayfa
  2. çed için gürültü hesaplamaları

merhaba herkese. proje tanıtım dosyası hazırlıyorum arkadaşlar ilk projem ve gürültü hesabını nasıl yapacağımı bilemiyorum. bunu kolay bir yolu otomatik hesaplayan bir sistem var mıdır? varsa nasıl ulaşabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Cpi ünitesi ve hesaplamaları

hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
  4. Iso 14064-sera gazı envanter hesaplamaları

Firmasında sera gazı envanteri hesaplamalarıyla uğraşan var mı? Uçuşlardaki hesaplamalarla ilgili bir konuda fikir almak istiyorum.
  5. Hazır kutu menfez, kilitli parke taşı, bordür boru, büz boru iş akım şeması

iyi güler arkadaşlar elinde hazır kutu menfez, kilitli parke taşı bordür boru, büz boru ile ilgili iş akım şeması ve bilgi olan var mı?