Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Boş beyan

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ceren Saydam tarafından paylaşıldı.

1. Ceren Saydam

Ceren Saydam CMNet Üyesi

merhaba.. tat firmasında çalışıyorum. tabs beyanını boş beyan olarak yaptım. çünkü tesisimizde tehlikeli atık giriş çıkışı olmuyor. il çevreyle görüştüm tehlikeli atığınız yoksa bile boş beyan yapacaksınız dediler sizce de öyle mi arkadaşlar?

2. L.Nergiz

L.Nergiz CMNet Üyesi

Tesisinizde oluşan flüoresan, kontamine olmuş eldiven - koruyucu giysi, emici bezler, toner ve benzeri atık var ise tabs'dan beyan yapmalısınız. Eğer bu ve benzeri atıklar oluşmuyorsa boş beyan yapabilirsiniz

3. Ekin Tunçel

Ekin Tunçel CMNet Üyesi

tabsa artık tehlikesiz atıklarda konulmuş fabrikalar tehlikesiz atıklarını da beyan edecek değil mi arkadaşlar ben yanlış bilmiyorum. teşekkürler.

4. L.Nergiz

L.Nergiz CMNet Üyesi

Evet, tehlikesiz atıklar için de yapılacak var ise, yardım videolarına bakabilirsiniz konu hakkında

5. Ceren Saydam

Ceren Saydam CMNet Üyesi

tehlikesiz atıklar için kds den yapmıyor muyuz ? yetkililer de bana öyle dedi aylık olarak 2016 itibarıyla kds den yapılacak

6. peperomya

peperomya CMNet Üyesi

tehlikesiz atık üreticileri tabstan beyan yapacak tat lar değil bende boş beyan yapacam

7. Ceren Saydam

Ceren Saydam CMNet Üyesi

8. Serhat Mehmet Kar

Serhat Mehmet Kar CMNet Üyesi

Tatlarda tabsden tehlikeli ve "tehlikesiz atık" beyanlarını yapacak 2015 yılı için. 2016 ocaktan itibaren kds üzerinden tehlikesiz atık bildirimi yapılacak

9. peperomya

peperomya CMNet Üyesi

oluşan bir tehlikesiz atığı var ise beyan yapacaz bizim yok

10. Serhat Mehmet Kar

Serhat Mehmet Kar CMNet Üyesi

@peperomya aynen yoksa zaten boş beyan yapılacak

11. Erdoğan Bayın

Erdoğan Bayın CMNet Üyesi

@ Ceren Saydam
    Tehlikeli Atık Çıkışınız yoksa beyanı boş yapacaksınız. Yaptığınız işlem doğru. İyi çalışmalar.

serdaralkan bunu beğendi.
  12. Ceren Saydam

Ceren Saydam CMNet Üyesi

teşekkürler iyi çalışmalar.