• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Boş beyan

• Konuyu başlatan Silinen üye 22292
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 22292

merhaba.. tat firmasında çalışıyorum. tabs beyanını boş beyan olarak yaptım. çünkü tesisimizde tehlikeli atık giriş çıkışı olmuyor. il çevreyle görüştüm tehlikeli atığınız yoksa bile boş beyan yapacaksınız dediler sizce de öyle mi arkadaşlar?

Tesisinizde oluşan flüoresan, kontamine olmuş eldiven - koruyucu giysi, emici bezler, toner ve benzeri atık var ise tabs'dan beyan yapmalısınız. Eğer bu ve benzeri atıklar oluşmuyorsa boş beyan yapabilirsiniz

tabsa artık tehlikesiz atıklarda konulmuş fabrikalar tehlikesiz atıklarını da beyan edecek değil mi arkadaşlar ben yanlış bilmiyorum. teşekkürler.

tehlikesiz atıklar için kds den yapmıyor muyuz ? yetkililer de bana öyle dedi aylık olarak 2016 itibarıyla kds den yapılacak

Tatlarda tabsden tehlikeli ve "tehlikesiz atık" beyanlarını yapacak 2015 yılı için. 2016 ocaktan itibaren kds üzerinden tehlikesiz atık bildirimi yapılacak