Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bozulmuş yoğurt

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sümeye tarafından paylaşıldı.

1. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

belediyede bozuk yoğurt )bir ton civarında) var ...ne yapılmalı çevreye salınması tehlikeli midir...acil

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

ayran yapıp içmeli.

handeatabey bunu beğendi.
  3. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

neyse hallettik..bilseydim içtiğinizi yollardım

4. Mahmut Cimşit

sanki içtiğiniz ayranlar normal yoğurtlarlardan yapılıyor.

5. ibrahimduzen

ibrahimduzen CMNet Üyesi

@Zeynep Bahar hanım neyse hallettik deyip geçmek yerine nasıl hallettiğinizi açıklarsanız bizler için daha yararlı olur, ileride benzer bir durumla karşılaşan arkadaşlara yol göstermiş olursunuz en azından.

6. Mahmut Cimşit

ayran yapıp içmiştir mesela,

süt ürünleri işleme tesisine gittiğimde peynir altı suyundan süt tozu yaparak ayran yapmayı düşündüklerini ve bunun için çed dosyası hazırlanması istendi. benim ki midem bulanmaz adamın üstüne kusmamak için zor tutum. ( firma ünlü bir firma)

7. ibrahimduzen

ibrahimduzen CMNet Üyesi

@Mahmut Cimşit bende meyve suyu üretimi yapan bir firmaya gittikten sonra piyasadaki meyve sularını tüketmeyi bıraktım :(
    bazen keşke üretim haneleri hiç görmeseydim diyorum ama meslek icabı girip çıkmadığımız yer kalmıyor malum.

8. selimboztoprak

selimboztoprak CMNet Üyesi

pastırma ve sucuk üretim tesislerinide gidip görün derim ben :)

9. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

@selimboztoprak eğer bunlar görülürse, bu kadarı düşünülürse insanlar zor yaşar herhalde :)

10. un fabrikaları tavuklar buğday anbarlarında :( ( ünlü bir firma)

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Kim bilir daha neler neler var ama haberimiz yok işte. Açıkçası en temiz olanında bile neler neler dönüyordur. Tası tarağı toplayıp köye mi yerleşsek ya.

12. denetimlerde uğur dündar modundayım böçekler tavuklar fareler :D

13. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Peki ceza nerede ceza? Ceza kesilmiyor mu bu firmalara hiç? Gerçi kesilse ne olacak ki. Hep Amerika'nın oyunları bunlar.