Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BSI Forum 21.10.2010 Green Park Otel, Pendik/İstanbul

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

BSI Forum 2010 : İşletmeniz İçin En Yeni Çözümler ve Uygulama Sunumları
    Program

12:00 - 13:00- Öğle Yemeği
    13:00 - 13:10- BSI Açılış Konuşması
    13:10 - 13:40- Konuk konuşmacı Sn. Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu
    13:40 - 14:10- Konuk konuşmacı Sn. Ejder Oruç, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu), Teknik Düzenleme ve Standardizasyon Dairesi Başkanı
    14:10 - 14:30- BSI Yeni Ürünler/ Hizmetler 2010
    14:30 - 15:00- Ara / Fuaye Alanı
    15:00 - 17:00- Firmalar / En İyi Uygulamalar
    Teknosa, Sn. Dr. Ümit Özen, Altı Sigma ve Kalite Grup Müdürü
    ABH (Anadolu Bilişim Hizmetleri) "ABH'de Bütünleşik Kalite Yönetim Sistemi Uygulamaları" Sn. Tayyar Bacak, Genel Müdür
    Çimentaş Grup, Sn. Heran Dölcü, Toplam Kalite Sorumlusu
    17:00 - 17:30 - BSI Kapanış/ Forum
    Detaylı bilgi ve kayıt için websitemizi ziyaret ediniz.

BSI Forum 21.10.2010 Green Park Otel, Pendik/İstanbul konusuna benzer içeriklerimiz
  1. OTEL için örnek ÇED Raporu

Merhaba, Elinde Otel için hazırlanmış ÇED raporu örneği olan arkadaşlarımız paylaşabilir misiniz?
  2. Tehlikeleri Belirle Eğimli bir yere park etmiş iş makinesinin kontrolü

Aşağıdaki fotoğraflarda tehlike kaynakları ve bu tehlikelere istinaden ortaya çıkabilecek risklerin tahmin edilerek bulunması amaçlanmıştır. Tehlikeli olabilecek bazı hususlar herbir resim için o resmin altında belirtilmiştir. 4. Eğimli bir yere park etmiş iş makinesinin kontrolü Bir tamirci eğimli bir yerde park etmiş hidrolik ekskavatörü altına girerek kontrol etmektedir. Tehlikeli...
  3. Green Airport (Yeşil Havaalanı) Projesi ??

Bu proje hakkında bir çalışması olan var mı? Varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen..
  4. Otel projesi - iskele

Arkadaşlar proje tanıtım dosyasını hazırlayacağımız bir otel projesi var. Otel sahibi otelin önüne iskele yapmak istediğini söyledi. Bu iskele insanların denize girebileceği ve ufak tefek teknelerin bağlanabileceği bir yapı olacak. ÇED'e tabi değil bildiğim kadarıyla. Çünkü yönetmeliğin EK-1 ve EK-2 deki maddelerine baktığımda ticari amaçlı kullanımından bahsedilmiş. Şimdi firma sahibinin bu...