Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Btso_iş güvenliği paneli “risk değerlendirme uygulamalari”

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İŞ GÜVENLİĞİ PANELİ “RİSK DEĞERLENDİRME UYGULAMALARI”

Düzenleyen: KalDer Bursa Şubesi Çevre ve İş Güvenliği Kalite Uzmanlık Grubu

İşbirliği : Bursa Ticaret ve Sanayi Odası

Tarih: 30 Mayıs 2013 Perşembe

Saat: 13:30 - 18:00

Yer: BTSO Konferans Salonu

SPONSORLAR
    *COCA COLA
    *KURU KAHVECİ MEHMET EFENDİ

KATILIM ÜCRETSİZDİR

PANEL PROGRAMI
    13:30 - 14:00
    Açılış Konuşmaları
    Emin DİREKÇİ – KalDer Bursa Şubesi – Yönetim Kurulu Başkanı
    Gökben ERİŞMİŞ - KalDer Bursa Şubesi - Çevre ve İş Güvenliği Uzmanlık Grubu Üyesi
    Çevre ve İş Güvenliği Uzmanlık Grubu Tanıtımı

Panel Oturum Başkanı
    Ülkü BOZKURT - KalDer Bursa Şubesi - Çevre ve İş Güvenliği Kalite Uzmanlık Grubu Lideri
    14:20 - 14:40

Sinan YAVUZ – İş Teftiş Bursa Grup Başkanlığı – İş Müfettişi
    Risk Değerlendirme Yönetmeliği - Risk Değerlendirmede Nelere Dikkat Edilmeli ?
    14:40 - 15:00
    Burhanettin KURT- ÇSGB İş Sağ.Güv. Enstitüsü Müdürlüğü – İSGÜM Bursa Bölge Lab. Şefi
    Kobilerde İşGüvenliği Şartlarının İyileştirilmesi Projesi
    15:00 - 15:20
    KAHVE ARASI
    15:20 - 16:30
    Akademika - Yaratıcı Drama ile İSG Kültürünü Geliştirmek - Risk Avı
    16:30 - 16:50
    Leyla TAŞFİLİZ – Nilüfer Belediyesi – İş Güvenliği Uzmanı
    Yerel Yönetimlerdeki Risk Değerlendirme Adımları
    16:50 - 17:10
    Bio.Dr. Elif EVKE - U.Ü TIP Fakültesi - U.Ü Sağlık Uyg.ve Arşt. Mrz.(SUAM) - Biyolog
    Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Risk Değerlendirmesi
    17:10 - 17:30
    Taşkın KOÇAK–Beyçelik Gestamp A.Ş – İş Güvenliği Şefi
    Rutin Olmayan Faaliyetler ve Robotik Alanlarda Risk Değerlendirme
    17:30 - 17:50
    Soru - Cevap
    17:50 - 18:00
    KAPANIŞ
    Teşekkür Belgeleri Takdimi

LCV :bursa@kalder.org veya 241 60 10 no’lu telefona bilgi verilmesini rica ederiz

Btso_iş güvenliği paneli “risk değerlendirme uygulamalari” konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Risk Değerlendirme Metodojileri

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Risk Değerlendirme Metodojileri Bu kitabın temel hedefi, 4857 sayılı İş Kanunu’muzun 78. maddesine göre çıkartılmış olan tüm yönetmeliklerde bir yükümlülük olarak getirilen ve ülkemiz için çok yeni bir kavram olan “Risk Değerlendirme” ve yöntemlerine bir açıklık getirmek ve tüm dünyada uygulanan tekniklerin işletmelerde uygulanabilmesi için...
  2. Çevre ve İş Güvenliği Paneli

ÇEVRE & İŞ GÜVENLİĞİ PANELİ 5 MAYIS 2009 – Salı Bursa Sanayi ve Ticaret Odası Binası KATILIM ÜCRETSİZDİR KalDer Bursa Şubesi Çevre ve İş Güvenliği Uzmanlık Grubu PANEL PROGRAMI 09:00- 09:30KAYIT 09:30-10:00 Açılış Konuşması M. Emin DİREKÇİ / KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı KalDer Bursa Şubesi Çevre ve İş Güvenliği Uzmanlık Grubu Tanıtımı Ülkü BOZKURT...
  3. İş sağlığı ve iş güvenliği, yönetim sistemleri ve risk değerlendirme metodolojileri

İş sağlığı ve iş güvenliği, yönetim sistemleri ve risk değerlendirme metodolojileri dosya ektedir yararlanabilirsiniz.
  4. Risk değerlendirme tablosu yöntemi ile risk analizi:bir uygulama

Kırıkkale Meslek Yüksekokulu ve AKG Gazbeton A.Ş. Kırıkkale işletmeleri tarafından hazırlanan çalışmayı ekte bulabilirsiniz.