Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bu site bağımlılık yapıyor diyenler:)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Sinem Yener tarafından paylaşıldı.

1. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

Herkese günaydın arkadaşlar.
    Yaklaşık bir ay oldu bu siteye üye olduğum ve bu sabah farkına vardım işe geldiğim de ilk açtığım sayfa oluyor. Bu siteden kendi adıma çok bilgi öğrendim. Herkese teşekkür etmek istedim. siteye bağımlı olanlar :) belki birşeyler yazarlar diye bir konu açayım dedim.

Kolay gelsin...

2. Okan Öztürk

Okan Öztürk CMNet Üyesi

Haklısın gerçekten güzel bir site ve güzel paylaşımlar güzel konular, güzel insanlar.

3. Mustafa Parlayıcı

Mustafa Parlayıcı CMNet Üyesi

Evet ben de bu siteden çok şey öğrendim aynı şekilde işe ilk geldiğimde maillerimi ve bu siteyi açıyorum kimler neler paylaşmış görmek istiyorum bence çok hoş bir konu açmışsın tebrikler

4. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Genelde forumlar ın hepsi bağımlılık yapar fakat burası mesleğimizle alakalı oldğu için daha çok sizleri etkılemiş olmalı...

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Bana da bağımlılık yaptı.

6. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

ilginin ve paylaşımın daim olması dileğiyle :)

7. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

İlgİ, arkadaŞliklar, yardimlar ve sİte sÜper daİm olmasi dİleĞİyle :) aynen

8. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Seviyeli,mantıklı,keyifli meslektaşlarımın bulunduğu bu ortamda olmanın keyfi ile referansımı vererek İlgi ve paylaşımın devamlı olması dileği ile ..

9. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bana da bağımlılık yaptı. Ben de çoğunuz gibi işe geldikten sonra interneti açtığımda ilk girdiğim site. İnşallah bu şekilde uzun yıllar devam eder.

Bu site bağımlılık yapıyor diyenler:) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mühendis olup, kendi işimi kuracağım diyenler

• Kendi işimi kurmak istiyorum fakat biraz daha “pişmem” gerekli mi sektörde? • Kendi işimi kuracağım fakat biraz sermayeye ihtiyacım var sanki… • Kendi işimi kurmak istiyorum fakat piyasa benim gerçek değerimin farkında değil. • Kendi işimi kurmak istiyorum fakat kişisel çevrem benim deli olduğumu düşünüyor. • Kendi işimi kurmak istiyorum fakat teknik bilgim yetersiz. • Kendi işimi...
  2. Site yenilikleri

Üst kısımdaki yenilikler (anasayfa, forum, günlük, paylaş, kişi ara, gözat, son akt., özel mesaj, profil) çok iyi olmuş hatta süper olmuş çok beğendim :)
  3. Başarılı yöneticiler neler yapıyor?

Başarılı Yöneticiler Neler Yapıyor? Uzunca bir dönem mesleğim adına yürüttüğüm değişim, gelişim projelerinde bana hiçbir engel koymayan çok nitelikli bir tepe yönetici ile çalıştım. Kariyerim adına bana verilen lütuf sayarım kendisini. Elbette beterini tecrübe etmiş olmak aradaki farkı çok iyi analiz etmemi sağlıyor. “Üretken ve özgüveni tam olan yönetici nasıl yönetiyor, nasıl...
  4. Çevre görevlisi kaldırılsın diyenler

çevre görevlisi bir saçmalık sadece çevre mühendisi gerçek bence sadece hak yemeden başka birşey değil bu değişiklik.
  5. Harika vakit geçirebileceğiniz bir site

http://new.weavesilk.com/ Tasarımları görelim :D