Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büro Stajı???

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında Ebubekir Sıddık Demir tarafından paylaşıldı.

 1. Arkadaşlar şu an da büro stajımı Kayseri İller Bankasın da yapmaktayım. Bura da bazı projeleri inceleme fırsatımız var ve bazen de araziye çıkıyor şantiyeleri dolaşıp durum kontrolüne gidiyoruz. Ama staj defterini nasıl yazacağımı ne yazacağımı bilemiyorum. Staj defterini nasıl yazacağım hakkında bana yardımcı olur musunuz?
   
 2. Birgül Bakanoğlu

  Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

  bende iller bankasında yapmıştım büro stajımı. Gidip görme fırsatımın olduğu projeleri anlatmıştım. gün gün yazmadım. bizde kabul ediliyordu öyle. projeleri tek tek kısaca anlattım.Fotoğraflarını koydum. şuan hangi aşamada olduğunu falan anlattım.
   
 3. sizin staj gününüz ne kadardı birgül hanım. benim 30 iş günü olduğundan 30 günü dolduracak kadar proje yoktur şu an da en fazla 10 tane proje var. diğer kalan günleri nasıl yapacağım :(
   
 4. Birgül Bakanoğlu

  Birgül Bakanoğlu CMNet Üyesi

  benimde 30 gündü. her güne bir proje yazmadım zaten. gün gün yazmam gerekmiyordu.projeleri anlatıp. her gittiğindeki fotoları koyarsın tarihlerini yazarsın.böylece ilerleme olduğu görülür. ben düzenli depolama alanı inşasına da gitmiştim mesela. oradaki örtü tabaklar varya onlardan numune almıştım. dosyanın içine onlardan küçük parçalarda koymuştu. hocaların hoşuna da gitmişti bu.
   
  Seda Güney bunu beğendi.
 5. kontrole gittiğimiz projeler ya kanalizasyon hattı projesi ya da içme suyu şebeke hattı projesi. onlarında resimlerini çektim ama 4 tane aktif proje var şu an da. onları anlatır tamam ilk hafta da staj yerini tanıtırım tarihini falan fakat geriye çok boş gün kalıyor. bir projeyi an fazla 3 güne yayabilirm. gerisini nasıl edecez bilemiyorum :(
   
 6. Çfado

  Çfado CMNet Üyesi

  kardeşim benim niye dert ediyorsun 3 güne niye yayıyorsun 5 güne ya ne olacak okulda bakmıyorlar zaten önemli olan bişeyler öğrenmen mesela arıtma ile ilgili tankları anlata bilirisn sadece bir hafta o kadar da önemli değil ne yaptığın falan 30 gittiysen sorun yok :)
   
  Çağdaş Hacıoğlu ve Seda Güney bunu beğendi.
 7. Çfado

  Çfado CMNet Üyesi

  Ne demek sorman yeterli :)
   
Büro Stajı??? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Tekirdağ - Staj (büro stajı)

  Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim ilk staj bu yaz, Tekirdağ ilinde staj yapmayı düşünüyorum. Okul için 20 iş günü yeterli fakat ben 20 günle kalmak istemiyorum. yaz boyunca sürekli çalışıp gerçekten birşeyler öğrenmek tek isteğim. Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz nasıl bir yol izlemeliyim? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab, arıtma....
 2. İstanbul - Staj (büro stajı)

  Namık Kemal Üniversitesinde 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi evim Tekirdağ'da olduğu için orda staj yapmayı düşünmüştüm başta, fakat ailem İstanbul'da olduğu için İstanbul'da da kalma imkanım var tabi :) Hangi ilde neresi faydalı olacaksa orda bulunurum iki seçeneğim var sonuçta:) Fikir ve önerilerde bulunabilir misiniz ? Stajla alakalı detay gerekirse; 3 alanda staj yapmamız lazım, büro, lab,...
 3. Büro Stajı

  Merhabalar arkadaşlar, 3. sınıf büro stajımı Çevre danışmanlık firmasında yapmaktayım, bir çok deneyim edindim ama bunları staj defterine aktarmakta sıkıntı çekmekteyim. Danışmanlık firmasında staj yapan arkadaşlar, staj defteri konusunda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
 4. Büro Stajı

  Isı ve yalıtım işleriyle ilgilenen bir şirkette büro stajı yapıyorum. Staj defteri için yardımcı dökümanları olan var ise yardım ederse sevinirim.