Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büro ve işletme stajı için firma arıyorum

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında Sercan Perver tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Perver

Sercan Perver CMNet Üyesi

herkese iyi akşamlar ben büro stajı ve işletme stajı için firma arıyorum istanbul avrupa yakasında oturuyorum

Büro ve işletme stajı için firma arıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İşletme Stajı İçin Yer Arıyorum

İstanbulda yazın yapmam gereken 30 günlük işletme stajım için yer arıyorum. Bildiğiniz ve orada yapmam halinde bana faydası dokunabilecek bir yer önerebilirmisiniz.
  2. Büro Stajı

Merhabalar arkadaşlar, 3. sınıf büro stajımı Çevre danışmanlık firmasında yapmaktayım, bir çok deneyim edindim ama bunları staj defterine aktarmakta sıkıntı çekmekteyim. Danışmanlık firmasında staj yapan arkadaşlar, staj defteri konusunda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
  3. Büro Stajı???

Arkadaşlar şu an da büro stajımı Kayseri İller Bankasın da yapmaktayım. Bura da bazı projeleri inceleme fırsatımız var ve bazen de araziye çıkıyor şantiyeleri dolaşıp durum kontrolüne gidiyoruz. Ama staj defterini nasıl yazacağımı ne yazacağımı bilemiyorum. Staj defterini nasıl yazacağım hakkında bana yardımcı olur musunuz?
  4. Büro Stajı

Isı ve yalıtım işleriyle ilgilenen bir şirkette büro stajı yapıyorum. Staj defteri için yardımcı dökümanları olan var ise yardım ederse sevinirim.