Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bursada çalışan çevre mühendisleri

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında Faruk İçen tarafından paylaşıldı.

1. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

bursada çalışan çevre mühendisi arkadaşlar; şehrimizde tanıdığımız birbirimize destek olabileceğimiz arkadaşlarımızı tanıyormuyuz ?

2. begumtutku

begumtutku CMNet Üyesi

ben sizi tanıyorum faruk bey..yeterli olur herhalde:)

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sanırım Grup kurabilirsiniz arkadaşlar forumumuzda. bence sizin içinde iyi olur :)

4. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

evet begüm hanım bende sizi tanıyorum allah sizi başımızdan eksik etmesin :) neyse forumu geyik alanına çevirmeyelim :)

5. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

merhaba faruk bey ;

Bende Bursada çevre mühendisliği üzerinde faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorum. tanıştığımıza memnun oldum.

6. n_handan

n_handan CMNet Üyesi

Merabalar herkese
    Bursada degılım suan ama orda çalısan arkadslarım var.Buarada sınıf arkadasımı gördügüm ıcın memnun oldum selam faruk..

7. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

selam nilaycım bende memnun oldum hoşgeldin :)

8. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

merhaba veysel bey,
    nasılsınız hangi firmada çalışıyorsunuz

9. Nihat Demiroğlu

Nihat Demiroğlu CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar,

Bursa'da çalışan meslektaşlarıma saygılar, sevgiler...

10. Veysel Kılıç

A.S. Nihat Bey nasılsınız hoşgeldiniz. Hnagi firmada çalışıyordunuz acaba ?

11. Veysel Kılıç

merhaba faruk bey;

Aslında ben bursada ikemat ediyorum, firma merkezide bursada ama kendim sürekli şantiyelerdeyim. Katı atık düzenli depolama tesisi inşaatları yapıyoruz. Gökşin İnşaat firmasında. şu anda kırşehir katı atık tamamladık. nasipse 1 ay içersinde çankırı' da olacağım. Çankırı Katı Atık Düzenli Depolama tesisi işine start vereceğiz.

12. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Benim de kalbim hep bursadan yanaydı ama olmadı bir türlü ama çok güzel bir dört sene geçirdim Bursa'da küçük şehir olunca bir de Ç.M.ler hep birbirini tanırdı...Bursa da çalışmayı çok istedim ama olmadı şans ama yine de belki bir gün diyorum:))))

13. Nihat Demiroğlu

Nihat Demiroğlu CMNet Üyesi

Merhaba Veysel Bey,
    Çevre alanında faaliyet gösteren inşaat firmasında çalışıyorum, biliyorsunuz...Belediyelerin katı atık yönetiminde göstermiş olduğunuz gayretler takdire şayan...Bitirmiş olduğunuz yeni proje için sizi tebrik eder, başlayacağınız yeni şantiye için başarılarınızın devamını dilerim. Allahü Teala yardımcın olsun.

Esma Trhn bunu beğendi.
  14. selin iü

selin iü CMNet Üyesi

merhabalar. ailem bursada bende istanbulda henüz okuyorum son senem bu sene yani henüz adayım bu meslekte.. sizin gibi tecrübeli meslektaşlarımdan öğreneceğim veya dinleyeceğim bir çok tavsiye var diye düşünüyorum ve hepinizi selamlıyorum. saygılarımla selin orak.

15. Faruk İçen

Faruk İçen CMNet Üyesi

Veysel BEY yaptıklarınız gerçekten güzel işler.Firma büyük olunca faaliyet alanıda geniş oluyor diye görüyorum tabi bu da beraberinde sürekli farklı yerleri şehirleri getiriyor.Benim çekindiğim ise bu konular zira kendimi bildim bileli ailemden uzak yaşadım artık Bursa dan çıkmak istemiyorum.Tabi eş durumları da olunca bu dahada kaçınılmaz oluyor.Sizce yerelde geleceğe dönük olarak hengi sektörde çalışılmalı tabi mesleğimizin kapsama alanında ki sektörlerden bahsediyorum

bursada çalışan çevre mühendisleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işletmede çalışan çevre mühendisleri

Bir fabrikada çalışan çevre mühendisinin rutin olarak çalışma şeklini anlatırmısınız?
  2. Tat tesislerinde çalışan çevre mühendisleri

Arkadaşlar tat tesislerinde çalışan çevre mühendislerinin işe girişlerini bakanlığa veya il müdürlüğüne bildirim yapma zorunlulukları var mı? Yönetmelikleri okudum fakat böle bir madde dikkatimi çekmedi ??
  3. Belediyede çalışan çevre mühendisleri

Arkadaşlar çevre mühendisi belediyede ne iş yapar? Yani genelde büro işi mi yoksa arazi ve laboratuvar işleri our mu?
  4. Devlette calisan cevre mühendisleri

Kpss ye çalışalım atanalım diyoruzda atandıgımızda ne gibi işler yapıcaz,pasif masa başı işlermi yoksa yogun sahada geçen dinamik işler mi?
  5. Türkiye çevre mühendisleri ve aktif çevre mühendisleri ortak basın bildirisi

Değerli Meslektaşlarımız, Odamız seçimleri için çıktığımız yolda desteklerinizi bekliyoruz.. Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Seçimine Katılacağımız Yönetim Kurulu Listemiz: ASİL 1- Erhan ER 2- Ramazan GÜRLEYEN 3- Rahşan ULUS 4- Mustafa PEKÇETİN 5- Serhan MADEN 6- Mustafa GÜLÇEK 7- Ersin KARAHASANOĞLU YEDEK 1- Ufuk IŞIK 2- Yusuf ÇAKILKAYA 3- Sadettin ŞAHİN 4- Mustafa YANMIŞ 5- Fatih...