• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bursa'da staj yeri (yardımm)

diğdemy

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
GÜLEÇ AMBALAJ PALET SAN TİC LTD ŞTİ
Mezuniyet durumum belli olmadığı için staj yeri ayarlamamıştım fakat bugün kesinleşti ve Bursa da staj yapabileceğim yerler arıyorum. Yaz stajı başvurusu için geç kaldım temmuz ayında başlamam gerekiyor en geç. 20 iş günü Lab, 30 iş günü işletme stajım var yardımcı olabilecek veya başvuru için önerebileceğiniz yerler var mı?

Kendinizi geliştirmek istediğiniz konuda iş yapan işyerine hidip görüşmeler yapabilirsiniz.. Bursa da olduğunuz için çok şanslısınız.. Birçok alternatifiniz mevcut..

DOSAB da yapabilirsin ben demirtaş organize sanayinin atık su arıtma tesisinde laboratuvar yapmıştım çok memnun kaldım çok şey öğrendim gerçekten staj yapmak istiyorsan eger gitmelisin bizzat gidip görüş derim muhakkak yardım ederler çok tatlı insanlar @diğdemy

Bursa'da aradığım yerler hep dolmuş başvuru için geç kaldım ama yaz okuluna kalmayacağım yeni belli olduğu için ancak başvurabiliyorum. Çalıştığınız danışmanlık şirketlerinde stajyer alımı varsa yazar mısınız lütfen. Temmuz ve ağustos ayları için

@İNCİ bu arada Dosabı aradım alımlar doldu dedi ☹️

Dosab nosab dobruca buski gibi yerlerde açık olacağını sanmıyorum beşevler ve ihsaniyede danışmanlık firmaları var internet üzerinden irtibat numaralarını bulabilirsin, laboratuvar stajın için elinsanı tavsiye ederim geri çevireceklerini de zannetmiyorum.

@omeryaman internet üzerinden bulduğum nilüfer bölgesindeki danışmanlık firmalarını aradım bugün hepsinin kontenjanı dolmuş :/ dediğiniz yeri aradım mı bilmiyorum bakacağım teşekkürler

Merhaba, işletme stajı; atıksu arıtma tesislerinde, çevre danışmanlık firmaları veya geri kazanım gibi firmalarda yapılan yerlere denir. İnternet'ten araştırma yaparak firmaları bulabilirsiniz.

Merhaba,

Namık Kemal Üniversitesi'nde okurken işletme stajını, arıtma tesisi olan bir sanayi tesisinde yapmıştım. Okuduğunuz üniversite hangisi ise; staj yönetmeliğine bir göz atmanızı öneririm. Net cevabı oradan bulacaksınız. Eğer benzer ise; Bursa ilinde staj yapabileceğiniz arıtma tesisi olan firmaları araştırmak size düşüyor.