• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Buski

Yunus Topal

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba,
BUSKİ de laboratuvar stajını yapacağım daha önceden bu kurumda staj yapmış veya BUSKİ de çalışan mühendislerimizden kimse var mı?

buski'de içme suyu ve atıksu tesislerinde işletme stajımı yaptım. lab stajıyla ilgili olarak bildiğim, rutin deneylerin yapıldığı. kolay gelsin.

yanında durduğun kişiye bağlı. çok üzgünüm ama bir makina mühendisi bulabilirsen tesiste çevre mühendislerinden daha çok şey öğretiyorlar. lab stajında durum farklı zaten. standart metodlara uygun analizler yapılıyor. faydalı olabilir.

ben içme suyu tesisinde lab stajımı yapmıştım, arkadaşın söylediği gibi rutin deneyler yapılıyordu. biraz kalabalık olduğumuz zamanlar vardı ama sana fırsat veriyorlar biraz da atiksen çokça kendin yapabilirsin analizleri. benim için güzel bir satjdı ilk stajım olduğundan dolayı da tesis görmek analizleri öğrenmek açısından faydalı olmuştu.

Ben BUSKİ'ye bağlı AAT'lerde çalıştım...Staj süresi kısa olur genelde ama tecrübe kazanmış olursun...