Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükbaş besi çiftliği

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Seçil Sağlam tarafından paylaşıldı.

1. Seçil Sağlam

Seçil Sağlam CMNet Üyesi

Arkadaşlar büyükbaş hayvan besi çiftliği için hazırlanmış örnek proje özet dosyası olan var mı ?

Büyükbaş besi çiftliği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Saanem keçi çiftliği hakkında proje tanıtım dosyası

saanem keçi çiftliği üretimi yapacak bır çiftlik kurulacak bu konu ıle ılgılı örnek proje tanıtım dosyası varmı
  2. Büyükbaş hayvancılıkta emisyon konusu

selam herkese; büyükbaş hyvnclk tesisinde emisyon konulu da çevre izni almam gerekiyor alan kaynak belirterek . ancak ben yönetmeliği(sanayi kaynaklı) yorumlayamadım nelere dikkat edilmesi gerekiyor, ne yapılmalı?? konu hakkında tecrübesi olan var mı???
  3. Büyükbaş hayvan çiftliği atıklarının (hayvan dışkısı v.b.) su kirliliğine etkisi yardım..

merhaba arkadaşlar, gübre olarak kullanılması amacıyla büyük baş hayvan çifliklerinde hayvan dışkıları ayrı olarak biriktirilmektedir. peki bu dışkılar bir şekilde kaza ile yüzeysel su ortamına karıştığında ne gibi etkiler yaratır bu konuyla ilgili elinde tez v.b. döküman olan varmı?
  4. Büyükbaş hayvan çiftliği a.a.t

Arkadaşlar büyükbaş hayvan çiftliği atıksu arıtması ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var.