Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Büyükbaş hayvan çiftliği a.a.t

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Kadir Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

Arkadaşlar büyükbaş hayvan çiftliği atıksu arıtması ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var.

2. Didem Girgin

Didem Girgin CMNet Üyesi

Ne gibi bir yardıma ihtiyacınız var?

3. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

Büyükbaş hayvan Çiftliğinde dışkı atıksuyu arıtma ıle ilgili bilgiler gerekiyor . katı atıkları kompost haline getiriyorlar sıvısını arıtması istenıyor.

4. Didem Girgin

Didem Girgin CMNet Üyesi

Sizin biyolojik atık su arıtma tesisine ihtiyacınız olacaktır herhangi bir arıtma tesisi çalışmanız var mı?

Muharrem Kılıç bunu beğendi.
  5. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

evet birçok var . endüstriyel evsel birçok tesislerimz var çalışmakta olan .

6. Muharrem Kılıç

Muharrem Kılıç CMNet Üyesi

Kadir bey Merhaba
    Kaç adet büyükbaş hayvan var acaba? Büyük baş derken neyi kastediyorsunuz mezbahanemi? Çiftlik mi?

7. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

Muharrem bey Sizede Merhaba , 15000 Büyükbaş hayvan . Burası bir hayvan çiftliği mezbahane değil. Teşekkür Ederim..

8. Muharrem Kılıç

Elimde buna benzer bir çalışma var size detaylarıyla mail atabilirm.

9. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

Tamam Teşekkür Ederim Muharrem bey ..

Muharrem bey Mail adresimi mail adresimi size gönderdim umarım işime yarar.

10. Muharrem Kılıç

Gerekli detayları en kısa zamanda mailde size ileteceğim

11. Kadir Yılmaz

Kadir Yılmaz CMNet Üyesi

Çok Teşekkür Ederim .

12. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Arkadaşlar;
    Forum üzerinden maille bilgi alışverişi yasaktır. Konuşmalarınızı özel mesaj yoluyla yapınız. Ya da bilgilerinizi paylaşın ihtiyacı olan faydalansın. Bu forum bilgi paylaşımı içindir.

13. Yasemin Kocabey

Yasemin Kocabey CMNet Üyesi

Merhaba,

Et Kombinesine danışmanlık yapıyorum ve kesim atıkları ile ilgili sorun yaşıyorum. Bu atıkları hangi tesisler alır özellikle kan için ne yapabilirim. Rendering tesislerinin kullandığını biliyorum ancak kabul edecek tesis bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

14. Buğra Aktaş

Buğra Aktaş CMNet Üyesi

Muharrem Bey, elinizdeki çalışmayı forumda paylaşmanız mümkün müdür? Bu konu ciddi problemler içermekte malum, paylaşımlarınız birçok problemin çözüm süreci açısından önemli olacaktır. İyi Çalışmalar.

Fatih D. bunu beğendi.
Büyükbaş hayvan çiftliği a.a.t konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Saanem keçi çiftliği hakkında proje tanıtım dosyası

saanem keçi çiftliği üretimi yapacak bır çiftlik kurulacak bu konu ıle ılgılı örnek proje tanıtım dosyası varmı
  2. Büyükbaş hayvancılıkta emisyon konusu

selam herkese; büyükbaş hyvnclk tesisinde emisyon konulu da çevre izni almam gerekiyor alan kaynak belirterek . ancak ben yönetmeliği(sanayi kaynaklı) yorumlayamadım nelere dikkat edilmesi gerekiyor, ne yapılmalı?? konu hakkında tecrübesi olan var mı???
  3. Şişman hayvan asansörü

Gelişmiş ülkelerdeki evcil hayvanlar arasında yaygın bir sorun "obezite"... Obezite, evcil hayanlar için de bir sorun, çünkü fazla ağırlık omurgalarına zarar veriyor. Bu sorundan yola çıkarak İngiltere'de bir sigorta şirketi özel bir tasarım yaptı. Hayvanlar için merdiven asansörü... Asansörün maliyeti yaklaşık 5000 pound. En önemli özelliği ise hayvanların patileriyle asansörü...
  4. Büyükbaş besi çiftliği

Arkadaşlar büyükbaş hayvan besi çiftliği için hazırlanmış örnek proje özet dosyası olan var mı ?
  5. Büyükbaş hayvan çiftliği atıklarının (hayvan dışkısı v.b.) su kirliliğine etkisi yardım..

merhaba arkadaşlar, gübre olarak kullanılması amacıyla büyük baş hayvan çifliklerinde hayvan dışkıları ayrı olarak biriktirilmektedir. peki bu dışkılar bir şekilde kaza ile yüzeysel su ortamına karıştığında ne gibi etkiler yaratır bu konuyla ilgili elinde tez v.b. döküman olan varmı?