• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Aysun Kurt

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Merhaba,

Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:)

Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor... Umarım başarılı olurum...

Daha önce bu eğitimi almış olan arkadaşlar sınava nasıl hazırlandınız bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. 24 Aralıktaki sınavdan dolayı gözüm biraz korktu en çok dikkat etmem gereken noktalar neler ? Yardımlarınız için Teşekkürler.

Merhaba,
Uzaktan öğrenimdeki sanal sınıflara katılıp,aklına gelen her soruyu sormalısın hocalarına,örgün eğitime de tam katılım sağlamaya bak..İnternetten iş kazalarını araştırabilirsin..Buradaki isg konularını takip etmelisin...Mevzuata bakmalısın..Sürekli içli dışlı olmalısın isg ile ilgili bence..
Sınavda bol şans..