Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Aysun Kurt tarafından paylaşıldı.

1. Aysun Kurt

Aysun Kurt CMNet Üyesi

Arkadaşlar Merhaba,

Nasılsınız? :) Her zaman oldugu gibi cevremuhendisleri.net teki arkadaşlarımın bana yardımcı olabileceğini düşündüğümden yine sizinle bir konuyu paylaşmak istedim.:)

Biliyorsunuz 13 mayıs 2012 tarihinde C sınıfı İş Güvvenliği Uzmanlığı Sınavı var. Bursa'da Zirve Osgb ye kayıt oldum ve 13 ocak ta uzaktan eğitim programım 28 ocaktada yüzyüze eğitim programım başlıyor... Umarım başarılı olurum...

Daha önce bu eğitimi almış olan arkadaşlar sınava nasıl hazırlandınız bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. 24 Aralıktaki sınavdan dolayı gözüm biraz korktu en çok dikkat etmem gereken noktalar neler ? Yardımlarınız için Teşekkürler.

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Merhaba,
    Uzaktan öğrenimdeki sanal sınıflara katılıp,aklına gelen her soruyu sormalısın hocalarına,örgün eğitime de tam katılım sağlamaya bak..İnternetten iş kazalarını araştırabilirsin..Buradaki isg konularını takip etmelisin...Mevzuata bakmalısın..Sürekli içli dışlı olmalısın isg ile ilgili bence..
    Sınavda bol şans..

Aysun Kurt bunu beğendi.
C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir?

A,B,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesi nedir? [COLOR="red"]*(A) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi: - İş sağlığı ve güvenliği alanında en az 3 yıl teftiş yapmış iş müfettişlerin istekleri halinde, - Genel Müdürlük ve bağlı birimlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında en az 8 yıl görev yapmış iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının istekleri halinde, - (B)...
  2. İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara

Merhaba; 27.11.2010 tarihinde çıkarılan ilgili yönetmelikler ile birlikte müdürlük tarafından 01.12.2010 tarhinde yapılan duyuru sonucu sınav tarihi belli olmuştur. İlgilenen arkadaşların dikkatine gerekli bilgiler ekte yer almaktadır.
  3. İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları

2 temmuzda yapılan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Soru ve Cevapları na ekten ulaşabilirsiniz. A sınıfı için soru ve cevaplar B sınıfı için soru ve cevaplar C sınıfı için soru ve cevaplar İş Yeri Hekimliği için soru ve cevaplar ekte bulunmaktadır. Kaynak : http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyuruayrinti.asp?ID=8803
  4. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsYeriHekim_IsGuvnUzm.pdf Herkese başarılar, İyi Olan Kazansın ;)
  5. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili duyuru ekteki dosyadadır.