Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

C sınıfı programı zorunlu staj

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Ercan Koca tarafından paylaşıldı.

1. Ercan Koca

Ercan Koca CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar. Şuan c sınıfı eğitim programına gidiyorum bildiğiniz üzere eğitim sonunda staj yapılması gerekiyor. Bende şuan herhangi bir yer bulamadım. bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba? İstanbul için.. En geç haftaya çarşamba gününe kadar bulamazsam eğitim yalan olcak. Biraz acil ...

2. Nimet Arar

Nimet Arar CMNet Üyesi

www.isgforum.net 'te şansını deneyin derim gayet güzel bir site:) aynı burası gibi

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Beğenmenize sevindik Nimet hanım :)

Nimet Arar bunu beğendi.
C sınıfı programı zorunlu staj konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları

çevre mühendisliği bölümü staj komisyonu ve staj uygulama esasları
  2. Çevreci çöp poşetleri zorunlu olacak!

[COLOR="Red"]Çevreci çöp poşetleri zorunlu olacak! Özel çevre koruma bölgelerinde biyolojik olarak parçalanabilir poşetler kullanılacak. Bu poşetlerin kullanımının yaygınlaştırılması için valiliklere yazı gönderildi. Bakanlar Kurulu, ülke ve dünya ölçeğinde ekolojik öneme sahip çevre kirlenme ve bozulmalarına duyarlı alanların sayısını artırıyor. Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan...
  3. ADR Amerikada zorunlu hale gececek...

Tehlikeli maddelerin karayolu ile tasinmasini duzenleyen EU direktifi ADR, Amerikada 2012 yilinda zorunlu hale gececekmis, ozellikle isartelemeler, siniflandirmalar bu direktife uygun yapilacakmis, tahminim 2012ye bu degisimin yetismeyecegi 2013 en iyi ihtimal diye dusunuyorum. Cok yerinde bir yaklasim olacak, cunku isaretlemeler arap saci vaziyette Amerikada.
  4. Rohs compliance logosu zorunlu mu?

arkadaşlar, ambalaj üzerinde "rohs compliance" logosu zorunluluğu var mı?
  5. Ambalaj pres makinelerinde davlumbaz zorunlu mu?

Arkadaşlar normalde toplama ayırma tesislerinde kağıt pres makinesi zorunlu değil. Fakat olduğu zaman bu makinede davlumbaz bulunmalı mı?