Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışanlara verilecek eğitim

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Herkese merhaba kolay gelsin öncelikle. Tesiste çalışan kişilere iş güvenliği ile ilgili eğitim verilmesi diye bir şey duydum. Yeni çıkan yasaya göre kişi başı 30 TL civarında bir masraf tutuyormuş. Bu eğitimle ilgisi olan var mı, bu eğitimi hangi kurum veriyor?

2. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Ekteki yönetmelikte istediğin detayları bulabilirsin.

nuryol bunu beğendi.
  3. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

peki bu eğitimler için son gün diye bir tarih var mı acaba?

4. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Yönetmeliği okursanız az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıftaki işletmeler ayrı ayrı değerlendirilmiş. Bence önce bir yönetmeliği inceleyin sonra tartışabiliriz.

5. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

yönetmeliği okudum tat tesisi olarak az tehlikeli sınıftayız. Eğitimlerin en az üç yılda bir yapılması isteniyor. Benim sorum ise daha önce hiç eğitim yapılmamış bir tesis burası. Bunun için belli bir son gün var mı? Ayrıca bu eğitimi veren bir özel firma var mı? (ben veremem çünkü isg uzmanı değilim)

nuryol bunu beğendi.
  6. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Yönetmelik yayımlandığı tarihte yürürlüğe girer deniyor. Dolayısı ile eğitimlere başlasanız iyi olur.

nuryol bunu beğendi.
  7. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Çanakkale ve çevre illerdeki OSGB lerden isg eğitimleri,risk analizi ,acil durum planı vb. teklif alıp değerlendirebilirsiniz

Çalışanlara verilecek eğitim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Eğitim (işletmelerde çalışanlara verilen) notları

Arkadaşlar bir hastanede eğitim vermem gerekiyor. Elinde bunun hakkında dökümanı olan varsa paylaşa bilir mi acaba. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.
  2. Ingiltere'den yılda 30 milyon adet take away kabı siparişi verilecek

Arkadaşlar, İngiltere'de bir arkadaşım aracılığı ile, o bölgede ünlü Coffee Shop zinciri için take away kap siparişi verilecektir. Numuneyi ben birebir görüşmede getireceğim, fiyat belirlendikten sonra ilgili kişilerle irtibata geçecektir. Karton kap ambalaj vb. üretiminin gerçekleştiği kuruluşlarda çalışan çevre mühendisleri arkadaşlarımın bilgisi olsun. Bana bu konuda dönüş yaparsanız...
  3. Düzenli depolama sahalarında çalışanlara

bir sorum olacak. yav, gün içinde bu koku üzerimize siniyor ya, akşam nasıl kurtulmalı o kokudan? kükürtlü sabun? asit banyosu? baz banyosu? aktif karbon?