Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yön.

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Tuğba Cabi tarafından paylaşıldı.

1. Tuğba Cabi

Tuğba Cabi CMNet Üyesi

Bu yönetmeliğe göre eğitimlerin belgelendirilmesi için örnek bir form elinizde var mı?

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Belgelendirme
    Madde 17 � İşyerlerinde düzenlenen eğitimler belgelendirilir ve bu belgeler çalışanların özlük dosyalarında saklanır. Eğitim sonrası düzenlenecek belgede, eğitime katılan kişinin adı, soyadı, görev unvanı, eğitimin konusu, süresi, eğitimi verenin adı, soyadı, görev unvanı, imzası ve eğitimin tarihi yer alır.

Bu maddeye istinaden bir form yolluyorum. Formun adı "Eğitime Katılım Formu". umarım işine yarar.

Kolay gelsin.

Ekli Dosyalar:

Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yön. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı Kurulumu hakkında.

Halihazırda faaliyet gösteren çevre laboratuvarına, iş sağlığı ve güvenliği konusunda yetkin laboratuvar vasfı kazandırmak için gerekli olan teknik cihaz ve dökümanlar hakkında bilgisi olan meslekdaşlardan yardım bekliyorum veya bu konu ile ilgili bir site varsa yönlendirebileceğiniz çok sevinirim teşekkürler.
  2. Yürürlükte Iş sağlığı ve güvenliği kurulları hakkında yönetmelik

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULLARI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 18.01.2013 Resmi Gazete Sayısı: 28532 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışmalarda bulunmak üzere iş sağlığı ve güvenliği kurullarının hangi işyerlerinde kurulacağı ve bu kurulların oluşumu, görev ve yetkileri, çalışma usul ve esasları ile birden çok kurul bulunması halinde kurullar...
  3. Yürürlükte Alan kılavuzlarının seçimi, eğitimi, çalışma usul ve esasları hakkında yönetmelik

[COLOR=#1c283d]ALAN KILAVUZLARININ SEÇİMİ, EĞİTİMİ, ÇALIŞMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA [COLOR=#1c283d]YÖNETMELİK [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Resmi Gazete Tarihi: 28.03.2006 Resmi Gazete Sayısı: 26122 [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d] [COLOR=#1c283d]Amaç [COLOR=#1c283d] Bu Yönetmeliğin amacı; 9/8/1983 tarihli 2873 sayılı Milli Parklar Kanunu kapsamında korunan alanların sahip oldukları kaynak...
  4. Çalışanların iş sağ.vegüv.eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.
  5. Iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili çalışan temsilcisinin nitelikleri ve seçilme usul ve esasları

AMAÇ MADDE 1 – (1) Bu Tebliğin amacı; 20/6/2012 tarihli ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 20 nci maddesi kapsamındaki çalışan temsilcisinin nitelikleri, seçimi veya atanmasına ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kapsam MADDE 2 – (1) Bu Tebliğ; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 20 nci maddesi kapsamındaki çalışan temsilcisinin nitelikleri, seçimi veya...