Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışanların patlayıcı ortamların tehlikelerinden korunması hakkında yönetmelik

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Bugünkü resmi gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.

2. Volkan Azak

Volkan Azak CMNet Üyesi

hocam bu yönetmelikler kaçta çıkıyorda ekliyorsunuz siz:) :)
    tebrik ediyorum:)
    başkada bir şey demiyorum:)

M. Hayri Cüneydi bunu beğendi.
  3. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Teşekkür ederim. :) İşe geldiğimde bilgisayarım açtığım gibi önce Resmi Gazeteyi açıyorum.O sebeptendir. ;)

Çalışanların patlayıcı ortamların tehlikelerinden korunması hakkında yönetmelik konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yürürlükte Yeraltı sularının kirlenmeye ve bozulmaya karşı korunması hakkında yönetmelik

YERALTI SULARININ KİRLENMEYE VE BOZULMAYA KARŞI KORUNMASI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 07.04.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28257 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, iyi durumda olan yeraltı sularının mevcut durumunun korunması, yeraltı sularının kirlenmesinin ve bozulmasının önlenmesi ve bu suların iyileştirilmesi için gerekli esasları belirlemektir. Kaynak : Mevzuat Bilgi Sistemi
  2. Yürürlükte Su havzalarının korunması ve yönetim planlarının hazırlanması hakkında yönetmelik

SU HAVZALARININ KORUNMASI VE YÖNETİM PLANLARININ HAZIRLANMASI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 17.10.2012 Resmi Gazete Sayısı: 28444 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, yüzeysel sular ve yeraltı sularının bütüncül bir yaklaşımla miktar, fiziksel, kimyasal ve ekolojik kalite açısından korunması ve su havzaları yönetim planlarının hazırlanmasına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir...
  3. Çalışanların iş sağ.vegüv.eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik

Bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır.Bilgilerinize.
  4. Yürürlükte Kadın çalışanların gece postalarında çalıştırılma koşulları hakkında yönetmelik

Resmi Gazete Tarihi: 24/07/2013 Resmi Gazete Sayısı:28717 Amaç: Bu Yönetmeliğin amacı, on sekiz yaşını doldurmuş kadın çalışanların gece postalarında çalıştırılmalarına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
  5. Çalışanların titreşimle ilgili risklerden korunmalarına dair yönetmelik

Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 –(1) Bu Yönetmeliğin amacı, çalışanların mekanik titreşime maruz kalmaları sonucu oluşabilecek sağlık ve güvenlik risklerinden korunmalarını sağlamak için asgari gereklilikleri belirlemektir.