Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışma ruhsatı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Emel Kaya tarafından paylaşıldı.

 1. Emel Kaya

  Emel Kaya CMNet Üyesi

  ambalaj atığı toplama ayırma tesislerinde yada metal hurda geri kazanım tesislerinde gfb baştabailmek için ruhsat sorunu yaşamaktayız.
  geçici ruhsat alınabilir diyorlar ama nasıl ?
  alınan geçici ryhsat 1 yııllık mı olacak ?
   
 2. Yağmur Cengiz

  Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

  Bildiğim kadarıyla ruhsat alınabilmesi için ÇED ve Çevre İzni gerekli. Çevre İznine başvuruyu da kabul etmiyor, GFB yada İzin alınması durumunda ruhsatı veriyorlar.
   
 3. Emel Kaya

  Emel Kaya CMNet Üyesi

  Bu tesisler bildiğim kadarıyla kapsam dışı ÇED 'den o zaman önce ÇED kapsam dışı için müracatta bulunsak o yazıyı aldıktan sonra ruhsat başvurusunda olabilir mi?

   
 4. Yağmur Cengiz

  Yağmur Cengiz CMNet Üyesi

  İlk yapılacak şey ÇED Kapsam Dışı almak zaten ama ruhsat aşamasında GFB de istiyorlar.
   
  Emel Kaya bunu beğendi.
Çalışma ruhsatı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. gsm ruhsatı

  arkadaşlar bir krom madeni ile ilgili gsm ruhsatı almamız sözkonusu,bununla ilgili gerekli evrak listesi konusunda yardımcı olabilirseniz cok sevinicem.şimdiden teşekkür ederim.
 2. Gsm ruhsatı için sorumlu müdürlük.

  herkese iyi çalışmalar.geri dönüşüm tesisine gsm ruhsatı alınmasında sorumlu müdürlük sözleşmesi istenmekte.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilirmi? benim araştırdığım kadarıyla kimya mühendisleri ile ilgili bi durum söz konusu ama kafam çok karıştı yaws.:eek:
 3. 2. ve 3. sınıf Gayri Sıhhı Müessese Açma ve Çalışma Ruhsatı verilmesi süreci

  2. ve 3. sınıf Gayri Sıhhı Müessese Açma ve Çalışma Ruhsatı almak isteyen bir tesisin işlemleri acaba kaç günde tamamlanır? 2. ve 3. sınıf Gayri Sıhhı Müessese Açma ve Çalışma Ruhsatı alma aşamasında çed ve emisyon ile ilgili belgeler isteniyor. Şu an danışmanlık yapacağımız bir çamaşırhanenin çed kapsamdışı yazıları alınmamış, ayrıca 2 mw üstü ısıl güce sahip. Bu durumda bu evrakları hazır...
 4. Gsm ruhsatı

  Arkadaşlar günaydın merhabalar, GSM ruhsatı hakkında plastik geri dönüşümü yapan bir firma hangi kategoride değerlendirilir. isminden dolayı mıdır bilmem ama şu gayri sıhhi müessese üçlemesinden hep korkardım :)
 5. Gsm ruhsatı

  Termik santralimiz için gsm ruhsatı alınacaktır. Bunun için çevre ile alakalı ne gibi belgeler gerekli