Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çalışmalarda kanunen örnek teşkil edebilecek bakanlık ve ilgili müdürlüklerin yayınları

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Mystogan tarafından paylaşıldı.

1. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Merhabalar,

Tam olarak nereden arşivlediğimi bilmediğim elimde bulunan oınaylı dokümları paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar.

Dokümanlar İsgip, Çasgem v.b. kurumlar tarafından oluşturulmuş olup örnek olarak veya doğrudan kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır. Doğrudan söyleminden kastım formlardır. Oluşturulmuş Risk analizini alıp copy paste yapmayın :D.

Ekli Dosyalar:

2. Mystogan

Mystogan CMNet Üyesi

Devamı...

Ekli Dosyalar:

Çalışmalarda kanunen örnek teşkil edebilecek bakanlık ve ilgili müdürlüklerin yayınları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Asbestle Çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri

Onan Kuru tarafından hazırlanan Asbestle Çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Elektrikle ilgili çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri

Abdullah ÖZEL tarafından hazırlanan Elektrikle ilgili çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Ambalaj atıkları ile ilgili bakanlık sıkça sorulan sorular

http://www.csb.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1306
  4. 13.05.2012 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Belge ile İlgili Bakanlık Duyurusu

İşyeriHekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olanların dikkatine Bilindiği üzere işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı13 Mayıs 2012 tarihinde gerçekleştirilmiş ve sonuçları ilan edilmiştir. İlan edilen sonuçlara göre sınavda başarılı olan adayların belgetalebi başvurularını eğitim kurumları aracılığıyla değil doğrudan GenelMüdürlüğümüze yapmalarıgerekmektedir....