Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cam atıkları için yardım

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba;
    elimde ambalaj atığı cam olarak malzeme var ve bunu nasıl bertaraf edebılırım. fikri olan var mı?Belediyenın katı atık sahasına göndermem çok saglıklı olmayacagını dusunuyorum, ama en son care oda olabılır mı? yardımlarınız beklıyorum.

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Ambalaj atıklarını toplamada yetkili bir yere verebilirsiniz bölgenizde. Belediye ile anlaşması olan bir yer olabilir ayrıca, orası da alabilir.

Merve Yeşildağ bunu beğendi.
Cam atıkları için yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deri Üretimi atıkları kaynak yardım...

Arkadaşlar elinizde Türkiye'de deri üretimi sırasında oluşan atıklar ve miktarlarıyla ilgili, özellikle traş atığı ile ilgili bilgi içeren kaynaklar var mı. paylaşırsanız sevinirim...
  2. ambalaj atıkları için toplama ekibi

merhaba; ambalaj atıklarını toplama ekibini en verimli şekilde nasıl eğitebiliriz? verimli toplama nasıl yapılır? şimdiden teşekkür ediyorum.
  3. Tez için yardım

Yüksek pH da(10-11 gibi) yaşayabilen bitki var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi tez için gerekli.teşekkürler
  4. Staj için yardım

sakarya veya izmitte staj yapmak ıstıyorum nereler olabılır yardım edebilirmisiniz?
  5. Ambalaj atıkları uygulama planı acil yardım.

İyi günler arkadaşlar. Geçici faaliyet faaliyet belgesine sahip bir firmada çalışmaktayım ve ambalaj atıkları hakkında toplama yapacağımız belediye ile sözleşme imzalayacağız. Bunun için acil bir şekilde ambalaj atıkları uygulama planı hazırlamam gerek. Konu hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. Bana çalışmamda yardımcı olması konusunda yeni formata göre...