Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cam geri dnüşüm

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Özgür Tırınk tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Tırınk

Özgür Tırınk CMNet Üyesi

öncelikle herkese iyi çalışmalar.Tabi ögrencilere de iyi dersler allah zihin açıklıgı versin.
    Arkadaşlar ben sizden bir konu hakkında tardım talebinde bulunacaktım.Geri dönüşüm tesisinde
    çalışmaktayım tesisew gelen aşırı miktarda karışık cam var bu camları nasıl degerlendirebilirim.
    Ege bölgesinde bu konu üzerine çalışan arkadaşlar var ise eger yada bir fikri olan yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
    Herkese iyi çalışmalar kolay gelsin.

2. Canan Erkan

Canan Erkan CMNet Üyesi

Bende birşey öğrenmek istiyorum. Çalıştığım firma da üretimden cam ve ayna atıkları çıkmakta. Karışık olmasından dolayı genellikle almak istemiyorlar. İzmir'de bu atıkları alan firmalar var mı?

3. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

özgür bey geri dönüşüm derken toplama ayırma tesisinde mi çalışıyorsunuz?probleminiz depolama sıkıntısı mı yoksa elden mi çıkartamıyorsunuz??

4. Metin Koci

Metin Koci CMNet Üyesi

sayın okyanus,işletmenizden çıkan cam ve ayna atıkları başka malzemelerle karışık mı?

5. Canan Erkan

Canan Erkan CMNet Üyesi

hayır dieğr atıklarla karıştırılmamış. Sadece cam ve sırlı cam(ayna) karışık olarak depolanmış. camı alan bir firma buldum fakat ayna ile karışık olduğu için almak istemediler.

cam geri dnüşüm konusuna benzer içeriklerimiz
  1. PET ve Geri Dönüşümü

TSK Koruyucu Hekimlik Bülteni, 2007: 6 (4) Derleme/Review Article Funda Sevencan*, Songül A. Vaizoğlu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı AD, Ankara * Funda Sevencan, Halk Sağlığı AD, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi 06100, Sıhhiye, Ankara. E-posta: fundasevencan@yahoo.com ** 18/01/2006-21/01/2006 tarihlerinde düzenlenen II. Çevre Hekimliği Kongresi’nde poster olarak...
  2. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  3. Crt geri dönüşümü

crt geri dönüşümü ile ilgili tez için yardımcı kaynak elinde olan var mı acaba?
  4. Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların geri kazanımı

Atık yağ filtreleri geri kazanımında oluşan yağlı kağıtların atık kodu ve lisanslı tesis arayışındayım, konu hakkında bilgisi olan arkadşaların yardımlarını bekliyorum.Herkese iyi çalışmalar.