Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cam geri dönüşüm çok acil bilgii

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

selam arkadaşlar;
    cam geri dönüşüm sanayicileri ve iş adamları derneği bu kurumu bilen var mı?çevko gibi mi faaliyet gösteriyor bilgisi olan var mı?

2. Merve Yeşildağ

Cevap: cam geri dönüşüm çok acil bilgii

camsiad diye geçiyor yazmayı unutmusum bunu:)

3. Merve Yeşildağ

arkadaşlar bulduğum bilgilerde yetkisi iptal edilmiş galiba ama emin olamadım yetki tekrar verildi mi gibisinden yardımcı olan ve bılen varsa bekliyorum.

4. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

camsiad ı bilmiyorum açıkçası ama şu an 2 tane yetkilendirilmiş kuruluş var Çevko ve Tükçev...

5. Merve Yeşildağ

tükçev ve çevkoyu biliyorum da camsiadı duydum araştırdım biraz ama kaldırılmış galiba teşekkür ederim ilginize

6. Merve Yeşildağ

arkadaslar gerek yok ole bir bilgiye baya bir sorunlu galiba :)) tsk ederim sizinde bilginize olsun:)

cam geri dönüşüm çok acil bilgii konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geri dönüşüm

Geri dönüşüm terim olarak, kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile hammadde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılmasıdır. Tüketilen maddelerin yeniden geri dönüşüm halkası içine katılabilmesi ile öncelikle hammadde ihtiyacı azalır. Böylece insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya...
  2. Geri dönüşüm

Biliyor muydunuz? -Bir büro elemanının yılda 81 kilo yüksek vasıflı kağıdı çöpe attığını -Ülkemizde yılda yaklaşık bir milyon ton kağıtla gereksiz yazışma yapıldığını -İnsanların birbirine gönderdiği kağıtların %44’ünün okunmadığını, ve bir insanın ömrünün 8 ayını gereksiz yazışma zarflarını açarak geçirdiğini -1 kağıdın 5 kez yeniden kullanılabileceğini -70 kg. atık kağıdın 1...
  3. Acil! 15 01 10 Kontamine Olmuş Ambalaj (Teh. Atık Geri Dönüşüm Lisansı)

Merhabalar; 15 01 10 Kontamine olmuş ambalaj tehlikeli atıkların geri dönüşümü için(Yıkama,Solvent vs.) Bir sistem kuruyoruz önerbileceğiniz Bakanlıktan sıkıntı çıkarmayacak proses sitemleriniz varsa lütfen önermenizi rica ediyorum. Yanlı Konu Acil.
  4. Geri dönüşüm

strafor maddesinin geri dönüşümü ile ilgili bilgiyi hangi yönetmelikten bulabilirim