Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cam lisans alma

Konu, 'ARŞİV' kısmında Özge Uluğ tarafından paylaşıldı.

1. Özge Uluğ

Özge Uluğ CMNet Üyesi

Cam geri dönüşümü yapabilmek için lisans almanın şartları neler arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi?

2. Uğur Can

Uğur Can CMNet Üyesi

BAZI TEHLİKESİZ ATIKLARIN GERİ KAZANIMI TEBLİĞİ içerisinde şartlar verilmiştir. Bu tebliğ yardımcı olacaktır size.

3. rıdvan öztekin

rıdvan öztekin CMNet Üyesi

CAMINIZ AMBALAJ MI YOKSA TEHLİKESİZ ATIK CAM MI ONUNDA AYRIMINI İYİ YAPMANIZ GEREKİR.

hepaistos bunu beğendi.

Related Contents

upload_2017-8-1_9-0-28.png
Sağ kolonda Atık Transfer başlığı altında bildirimler bölümünden ilgili atık bildirimini seçip, sayfanın en altında yer alan YENİ KAYIT' a tıklayarak atık transfer formunu oluşturuyorsun....
Ekran Alıntısı.PNG
@Hamza Ay Danışmanlığını yapmakta olduğumuz vs vs vs.................İdari para cezasının taksitlendirilmesi konusunda; Bilgilerinizi ve gereğini arz ederiz. şeklinde il çevreye dilekçe vermişiz...
upload_2017-8-3_11-44-24.png
ATF de yer alan miktar, saat ve yer bilgisi dışındakiler bildirim formundan direkt geliyor zaten. Atık transfer formu oluşturduktan sonra bildirim listesinde durum kısmına yeşil simge ekleniyor...
upload_2017-8-1_9-16-32.png
Sağ kolonda Atık Transfer başlığı altında bildirimler bölümünden ilgili atık bildirimini seçip, sayfanın en altında yer alan YENİ KAYIT' a tıklayarak atık transfer formunu oluşturuyorsun....
upload_2017-7-28_1-55-19.png
siteye girdiğim zaman hata alıyorum [ATTACH] eğitim başvurusu yapan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. [ATTACH]
Adsız.png
burdan sonra arkadaşlar imzalaya basıyorum ama hiç bişi gelmyor e imzada takılı ama sorun ne anlamadım yardımcı olabilcek varmı
Adsız.png
diploma hazırlık aşamasında olduğu için bunu transkript üzerinde anlatan bi yazı var. diploma numarası falanda var. çevre görevlisene başvuru için yeterli olur mu?[ATTACH]
upload_2017-7-28_1-55-49.png
siteye girdiğim zaman hata alıyorum [ATTACH] eğitim başvurusu yapan varsa yardımcı olabilirse sevinirim. [ATTACH]