Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çamur ve köpük problemi

Konu, 'ARŞİV' kısmında dahaka77 tarafından paylaşıldı.

Related Contents

upload_2015-1-28_9-17-41.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
000 - RESMİ YAZI - Tehlikeli Atık Mali Sorumluluk Sigortası.jpg
Ben de elimdeki yazıyı paylaşıyorum. Sonuç olarak tehlikeli atığın miktarına ve türüne bakılmaksızın Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yaptırılması gerekiyor.
hobitt.jpg
hadi yaylan [ATTACH] [ATTACH]
1.jpg
Atık Ambalaj Sistemi içeriği değişmeye başladı sanırım çok güzel olmuş bence. [ATTACH] [ATTACH]
SANAYİ ODASINDAN GELEN YAZI.JPG
yani beyanlar 2016 yılında 2015 verilerini içerecek şekilde yapılacak doğrudur değil mi? ambalaj atıkları konusunda çok fazla tecrübem yok ama bir maden firmasında ambalaj atığı beyanı...
temel işlemler.jpg
Arkadaslar soruyu çözemedim yardımcı olabilir misiniz??
SANAYİ ODASINDAN GELEN YAZI.JPG
Arkadaşlar ekteki yazı tehlikesiz atık beyanları ile ilgilidir.
upload_2015-1-28_9-17-5.png
merhaba, ben sisteme kaydımı yaptırdım,ve çevre görevlisi oalrak benim ismin gözüküyor fakat firma tesis bilgileri ekranında ve detaylarda herhangi bir şey yapamıyorum.İşlem yapabileceği bir sayfa...
  1. dahaka77

dahaka77 CMNet Üyesi

tesisimizdeki havalandırma havuzunlarında aşırı çamur birikimi kaynaklı denitrifikasyon kısmında yüzey tamamen çamur kaplı en az 10 cm şimdi köpük problemide başladı bütün değerler iyi ama çamur açısından sıkıntıdayız dekantörlerinde düşük debi ile çalışması baltalıyor işi havalandırma havuzları 3 adet olup 9800 m3 tür teki endüstriyel atıksu arıtıyoruz köpük konusunda yardım edecek fikri olan varmı havuzların üstü çamur tankı gibi :D

Suat siyer bunu beğendi.

Related Contents

IMAG0528.jpg
Resim olsa da görsek... Resim torbanın katlanmış hali içinde hammadde tozu olduğundan çok açamadım ebat olarak bigbag ile tam olarak aynı.
bilsan.png
GEÇİCİ FAALİYET BELGESİ başvurusu kapsamında İZİN LİSANS PORTALINA yüklediğimiz bazı evrakları güncelleştirip tekrar yüklememiz gerekiyor.Tekrar nasıl yükleyebiliriz? Tekrar yüklemek istediğim...
5d087372annegoogle.png
Mesajı okuyunca aklıma direkt aşağıdaki geldi nedense.. Daha açıklayıcı mesajlar yazmak bu kadar mı zor. ki siz belkide işinizi günlerce kısaltacak yardımlar istiyorsunuz. Bize 2 dk vakit ayırıp...
çöp konteynırı.png
ARKADAŞLAR GÜVENİLİR UYGUN ALDIĞINIZ Bİ SİTE VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. 15 ADET LAZIM
kulak tıkacı.JPG
Merhaba, Fabrika çalışanlarının kullanmış oldukları kulak tıkacı/tıpası için bertarafta kullandığınız atık kodu nedir, yardımcı olabilir misiniz? Tehlikesiz olmadığını düşünüyorum, tıbbi atık...
36101583.jpg
örnek ektedir. belediye logonuz ve iletişim bilgileri olacaktır. ...... belediyesi olarak online çevrede gerekli beyanlarımızın yapılabilmesi için kullanıcı kodu ve şifremizin tarafımıza...
22 May 2017 11_13_39 tarihinde Taranabilir Belge.png
[ATTACH]
sözleşme.jpg
biz bu şekilde bir madde dahil ederek sözleşmeyi yenilemiyoruz; sözleşmenin yenileceğine dair de bir madde görmedim yönetmeliklerde açıkcası