Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale ve çevre illerinde oturan cmnet üyelerinin dikkatine

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Adem Taş tarafından paylaşıldı.

1. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

merhaba arkadaşalar,
    cmnet yönetimi cmnet üyelerinin ikamet ettiği illerde buluşmaları etkinlik düzenlemeri konusunda oldukça hoş bir öneride bulundu. bu bağlamda çanakkale ve çevresinde çalışan, okuyan ve ikamet eden cmnet üyesi arkadaşlarım, bizde bir tanışma yemeği düzenleyelimmi ne dersiniz? böyle bir etkinliğe kimler katılabilir. zaman ve mekan çoğunluğun önerisine göre belirlenebilir. hadi bakalım önerilerinizi bekliyoruz :)

2. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

Harika olur, ben muhakkak katılırım bunu düzenlemek için geç bile kaldık :) Başlık altında biraz daha çoğalalım ve yemek için yer ve zaman belirleyelim. :)

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

evet bencede önceden yapılması gerekn bir etkinlikti, ama fazla geç kalmış sayılmayız. zeman ve mekan benim içik önemli değil haftsonu olduğu sürece 7 temmuz hariç her zaman gelebilrim :)

4. Sinan Demir

Sinan Demir CMNet Üyesi

olabilir destekleriz...

5. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

evet arkadaşlar yokmu arttıran :) irem hanım işyerinde arkadaşlar falan vardir sizin onlarada duyursak mi acaba :)

6. İrem Bengisu Erol

İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

İşyerindeki arkadaşlarıma söyledim. 3 kişiyiz toplamda. Şöyle 3-5 daha artsak keşke

7. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

haklısınız sayıyı arttırma konusunda ne yapabilriz? bir fikriniz varmı?

Çanakkale ve çevre illerinde oturan cmnet üyelerinin dikkatine konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çanakkale'den :)

Herkese merhaba, Aranıza bende yeni katıldım. Herkese kolay gelsin.
  2. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrencileri

Arkadaşlar hepinizi buraya bekliyoruz sesimi duyan varsa gelsin :)
  3. Çevre danışmanlık firmasındaki çevre görevlisi arkadaşların dikkatine.

Arkadaşlar herkese merhaba, Çalıştığım sektör ve bulunduğum organize sanayi bölgesi nedeniyle, etrafımda çevre danışmanlık hizmeti talep eden ve çevre mühendisi olmam itibariyle tarafımdan yardım isteyen bazı firmalar mevcut. İlgilenen çevre danışmanlık firması çalışanı arkadaşlar özel mesaj atarak ya da aşağıdaki e-mail ve telefondan tarafıma ulaşabilirler. Ayrıntılı bilgileri...
  4. Çevre Görevlisi Belgesi Almayan Meslektaşlarımın Dikkatine!!

Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere yoğun uğraş ve emekler sonucu şu görevli belgesini sınavsız alma hakkına(!) sahip olduk.Ancak yeni gündeme gelecek mevzuat değişikliği ile, çevre mühendislerine çevre görevlisi sınavına girme zorunluluğu geliyor.Belgeyi almayan MESLEKTAŞlarımın bir an önce alım sürecini hızlandırmasını şiddetle tavsiye ediyorum.