Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çanakkale'den :)

Konu, 'Tanışma Alanı' kısmında ST_TuRaN tarafından paylaşıldı.

1. ST_TuRaN

ST_TuRaN CMNet Üyesi

Herkese merhaba,
    Aranıza bende yeni katıldım. Herkese kolay gelsin.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Hoş geldiniz aramıza..

3. Ayşe Nur Yasemin

Ayşe Nur Yasemin CMNet Üyesi

4. ST_TuRaN

ST_TuRaN CMNet Üyesi

hoşbuldum, herkes iyidir umarım :)
    benim bir konu hakkında fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.
    konu şu: bir fabrika için iso 14001 belgesi alınmak isteniyor. bu süre zarfında danışman bir firma gereklimidir. danışman bir firma olması durumunda avantajları ve dezavantajları neler olur?

5. cselister22

cselister22 CMNet Üyesi

ben bır danışman fırmada gorev yapmış bırı olarak...danışman fırma olması belgeyı almayı kolaylaştırıyor.zaten belgelendırme şırketlerıyle danışmanlık şırketlerı ortak calıştıklarından belgeyı almama gıbı bır durum oluşamıyor.ne kadar uygun olmasanızda danışmanlık parasını odedıgınızden şirket sıze belgeyı saglıyor.

6. ST_TuRaN

ST_TuRaN CMNet Üyesi

Merhaba Çiğdem Hanım,
    Firma gereklimi gerekli değilmi çok düşündüm ama bu yönü hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Evet karar verirken bu bilginizide kullanacağım. Çok teşekkür ederim :) :)

Çanakkale'den :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çanakkale Boğazı'nda artık atık toplanmayacak

10/02/2010 01:31 Çanakkale'de 2005 yılında hizmete giren ve boğazdan geçen gemilerden yıllık 150 bin ton atık toplayan Atık Kabul ve Ayrıştırma Tesisi faaliyetini durdurdu. ÇANAKKALE'de 2005 yılında hizmete giren Kepez Limanı'nın işletmesini 29 yıllığına alan Çanakkale Liman İşletmesi Sanayi ve Ticaret A.Ş., boğazdan geçen gemilerden yılda 150 bin ton atık toplayıp bunları...
  2. Konya k.- e., m. plent ve asfalt plenti ve çanakkale altın ptd

1. Konya kırma- eleme, mekanik plent ve asfalt plenti tesisi çevresel etki değerlendirme raporu 2. Çanakkale altın ocağı proje tanıtım dosyası http://rapidshare.com/files/444527911/canavsar_ced_ve_ptd.rar
  3. Çanakkale ve çevre illerinde oturan cmnet üyelerinin dikkatine

merhaba arkadaşalar, cmnet yönetimi cmnet üyelerinin ikamet ettiği illerde buluşmaları etkinlik düzenlemeri konusunda oldukça hoş bir öneride bulundu. bu bağlamda çanakkale ve çevresinde çalışan, okuyan ve ikamet eden cmnet üyesi arkadaşlarım, bizde bir tanışma yemeği düzenleyelimmi ne dersiniz? böyle bir etkinliğe kimler katılabilir. zaman ve mekan çoğunluğun önerisine göre belirlenebilir....