Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇASGEM Eğitimle İlgili İşlemler

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında cemba82 tarafından paylaşıldı.

1. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Daha önce ÇASGEM'de İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimi almış olan arkadaşlara sormak istiyorum. Eğitimlere kayıt yaptırıldığında bilgi amaçlı olarak geri dönülüyor mu? Ya da kimden bilgi alabiliyoruz, bilgisi olan var mı? İnternet sayfalarından eğitim başvuru formunu doldurmuştum. Buna istinaden istenilen evrakları kargo ile kendilerine de göndermiştim. Şimdi açılan eğitimle ilgili ücreti de yatırdık ve faks ile belirtilen numaraya gönderdik. Ama eğitime kayıt yapıldığına dair herhangi bir bilgi yok henüz ortada. 2022 dahiliden ilgilenen kişiye de ulaşamıyoruz.

Eğitime katılmış arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Nasıl bir yol izlemeliyiz? Eğitim kaydı alındığında kendilerine geri dönüş yapıldı mı acaba?

2. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Arkadaşlar sonunda ulaşabildim. Gönderdiğimiz evraklarla ilgili herhangi bir kayıt bulamadılar. Telefondaki hanımefendi bilgilerimi kaydetti. Eğitime kaydımı o şekilde yaptık. Sizin de bilginiz olsun. Biz evrakları gönderdik deyip beklemeyin, arayın mutlaka tavsiyem.

Fatih Özcan bunu beğendi.
  3. kaansaka

kaansaka CMNet Üyesi

Cemba82 merhaba,
    Çasgemle ilgili çok sorun geliyor kulağıma. Başka bir arkadaşımız bir önceki döneme kayıt oldu. Online eğitimlerde sıkıntı yaşamış. Çok geç vermişler online kullanıcı adı ve şifresini.
    Selamlar,

4. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Teşekkür ederim paylaştığınız için. Ben gönderdiğim evraklara güvenerek kayıt yapıldığını düşündüm ve şirketime eğitim ücretini yatırttım. Kayıtlar dolmuş olsaydı sıkıntı olacaktı çok.

5. kaansaka

kaansaka CMNet Üyesi

Umarım bir sıkıntı yaşamazsınız. Şimdiden hayırlı olsun.

6. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

7. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Cemile Aktaş' la görüşmeniz lazım. Genelde odasında olmaz.

8. cemba82

cemba82 CMNet Üyesi

Evet öyle oluyor genelde. Ama bugün sonunda ulaşabildim. Teşekkür ederim :)

Tuğçe Kökbaş bunu beğendi.
ÇASGEM Eğitimle İlgili İşlemler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler

Çevre Mühendisliğinde Temel İşlemler yazar : Prof. Dr. İbrahim Peker Yayın yılı : 2007 Sayfa sayısı : 258 Yayınevi : Birsen Yayınevi Fiyatı : 15 TL Çevre mühendisliğinde temel ilkeler kitabı, konular nedeniyle, su ve atıksu arıtımında temel bilgiler içermektedir. Bu konularla ilgili olarak Türkçe kaynağın az olmasından dolayı, yararlı olacağı düşüncesi...
  2. ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup http://www.casgem.gov.tr/igut.php?cid=6 istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz. Eğitim İle ilgili bizzat arayarak...
  3. Çasgem

Arkadaşlar elinde çasgemin c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitim notları olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. ÇASGEM'in başına bişey mi geldi?

ÇASGEM'i neredeyse her gün arayıp bir sonraki İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitiminin ne zaman düzenleneceğini soran biri olarak son 1 haftadır yoğunluk nedeniyle arayamadım. Önceleri birilerine bağlar eğitim düzenlenip düzenlenmeyeceğiyle ilgili bir şeyler söylerlerdi hiç yoktan. Sonra kimse yoksa bile güvenlik cevap verirdi. 2 gündür telefon da düşmüyor. Bilgisi olan var mı?
  5. Fiziksel temel işlemler

Arkadaşlar fiziksel temel işlemler dersiyle ilgili final de çıkabilecek sorusu olan varsa paylaşabilir mi